Kategorie
Pomoc Pomoc
JAK CZYTAĆ POSZCZEGÓLNE
CECHY WYSZUKIWANIA?
Szerokość, profil i średnica to parametry, które wspólne informują o rozmiarze opony.
Szerokość
Parametr, który określa szerokość opony zamin zamontujesz ją w swoim samochodzie.
Profil
Profil to inaczej wysokość opony. Informacja ta podana jest w postaci procentu szerokości ogumienia.
Średnica
Parametr mówiący o tym, na falgę jakiej średnicy zamontujesz wybraną przez siebie oponę.
Pomoc parametry opony
Nośność
Informuje Cię o górnej granicy
obciążenia na jakie możesz narazić oponę
podczas jazdy z maksymalną prędkością
na jaką zezwala producent.
Prędkość
Parametr określający z jaką maksymalną
prędkością możesz poruszać się stosując
wybraną oponę.
Wzmacniane
Opony, które oznaczone są jako wzmacniane, charakteryzują się zwiększoną nośnością. Powoduje to, że lepiej radzą sobie w trudnych warunkach, będąc montowanym między innymi w samochodach dostawczych.
Run on flat
Run on flat charakteryzuje opony, które pozwolą Ci na kontynuwanie jazdy nawet po całkowitej utracie powietrza. Dzięki temu możesz pokonać nawet 80 km przy prędkości nie większej niż 80 km/h.
GDZIE SPRAWDZIĆ Z JAKIEGO ROZMIARU OPONY
POWINIENEM KORZYSTAĆ?
Na brzegu każdej opony
W karcie pojazdu
Na drzwiach pojazdu
Zależnie od modelu samochodu, informację o rozmiarze opony możesz również znaleźć na progu drzwi od strony kierowcy lub na ich wewnętrznej części. niekiedy również na słupku tuż za kierownicą.
POKAŻ WIĘCEJ
01
PODAJ PARAMETRY
SZUKANEGO PRODUKTU

Opony całoroczne: 4x4 (0 produktów)

Opony całoroczne: 4x4
Szukanie podstawowe
Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Opony całoroczne: 4x4

Opony całoroczne do samochodów z napędem 4x4

Jazda w terenie wymaga odpowiednio dobranych opon – muszą one sprostać trudnym warunkom, zróżnicowanej nawierzchni i rozmaitym, zmieniającym się czynnikom atmosferycznym. Na szczęście renomowani producenci zadbali o opony całoroczne 4x4! Te terenowe opony uniwersalne można stosować - niezależnie od pory roku. Sprawdzą się zarówno w zimowe, mroźne dni, gdy na drodze zalegają warstwy śniegu, lodu czy zdradliwego szronu, jak i w upalne lato, gdy asfalt jest maksymalnie rozgrzany. Bez obaw można całorocznych opon używać również podczas ulewnych deszczów – zoptymalizowane parametry tego rodzaju ogumienia pozwalają na bezpieczną jazdę w każdych warunkach.

Wysoka jakość gwarantowana renomą producentów

Asortyment naszego sklepu obejmuje prawie 150 produktów w kategorii opon całorocznych do samochodów z napędem 4x4. Wszystkie opony sygnowane są znanymi markami, wśród których znajdują się: Dębica, Falken, Fulda, CST oraz Hankkook. Opony te są zoptymalizowane do jazdy w rozmaitych warunkach pogodowych i po różnych nawierzchniach. Wydajny bieżnik odprowadza wodę, gwarantuje skuteczną przyczepność i stabilność pojazdu podczas jazdy. Z łatwością wyszukasz idealne opony całoroczne 4x4 do swojego pojazdu, a w razie wątpliwości możesz skorzystać z doradztwa merytorycznego naszych konsultantów. Pomogą oni zweryfikować zasadność podjętego wyboru, abyś miał pewność, że zamawiasz opony, które będą pasować do parametrów Twojego samochodu.

Atrakcyjne ceny całorocznych opon do napędu 4x4

Samochody z napędem na cztery koła wymagają odpowiedniego ogumienia – możesz wybrać opony całoroczne 4x4 i nie martwić się o konieczność sezonowej wymiany. To świetny sposób na oszczędność – ten model opon nie wymaga kupowania dwóch kompletów opon sezonowych. Znika zatem problem z przechowywaniem ogumienia, a także zniwelowane zostają koszty związaną z sezonową wymianą opon. Co ważne, opony całoroczne do aut terenowych nie wymagają wysokiej inwestycji – najtańszy model kupisz w GoRabbit.pl już za 128 zł!

Opony

Zobacz listę poradników o oponach (m.in. letnich, zimowych i całorocznych), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.