Trójkąt Ostrzegawczy

Trójkąt ostrzegawczy
20,80 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
20,80 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajTrójkąt
Zastosowaniebezpieczeństwo
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Kod produktu94-009

Opis produktu

Trójkąt ostrzegawczy będący obowiązkowym wyposażeniem każdego samochodu. Posiada homologację europejską E427R-032734. Składa się z trzech składanych ramion o długości 43 cm każde. Podstawą jest rozkładany stojak (cztery podpórki). Składanie i rozkładanie trójkąta jest bardzo szybkie. Złożony zajmuje niewiele miejsca, jego wymiary w pudełku to 44 x 5 x 3 cm.

Trójkąt ostrzegawczy – obok gaśnicy – to jeden z elementów wyposażenia, do których posiadania jesteśmy zobligowani prawem. W sytuacji kraksy czy awaryjnego zatrzymania jest niezbędny, by zapewnić nam bezpieczeństwo i poinformować kierowców o fakcie istnienia przeszkody na drodze. Produkt nie tylko jest dobrze widoczny, ale też zajmujący niewiele miejsca – przy mniejszych bagażnikach będzie to bardzo dużą zaletą.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09