Żarówka halogenowa 12V 55W H1

Żarówka halogenowa 12V 55W H1
5,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
5,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajŻarówka
Zastosowaniedo świateł drogowych
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Kod produktu91-001
TypH1

Opis produktu

Moje Auto Virage/Car Lum Żarówki samochodowe halogenowe przeznaczone do samochodów, motocykli oraz innych pojazdów poruszających się po drogach. Dostępne w różnych wariantach – H1, H3, H4, H7. Dzięki temu znajdują swoje zastosowanie w samochodowych światłach drogowych, przeciwmgłowych czy mijania. Moje Auto Virage/Car Lum Żarówki samochodowe halogenowe posiadają homologację europejską. W porównaniu do konkurencyjnych żarówek o tych samych parametrach, żarówki Moje Auto Virage Car Lum zapewniają:

  • o 30% większy zasięg świecenia,
  • o 20% jaśniejsze światło
  • oraz o 20% dłuższą żywotność.

Produkt testowany elektronicznie, co daje gwarancję sprawności i jakości żarówek.Sposób użycia


Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Virage/Car Lum Żarówki samochodowe halogenowe,
  • Śrubokręt,
  • Rękawiczki,
  • Papier kuchenny lub chusteczki higieniczne.

Krok 1

PRZYGOTUJ SIĘ DO WYMIANY

Zanim przystąpisz do wymiany żarówki, musisz mieć wszystko pod ręką. Najpierw zapoznaj się z instrukcją obsługi swojego samochodu. Z niej dowiesz się, jak dostać się do żarówek i jakich narzędzi będziesz potrzebować. Najczęściej niezbędne są śrubokręty. Krzyżak do odkręcenie ewentualnych śrub mocujących reflektor oraz płaski do podważenia np. listwy maskującej. Ponadto przygotuj także nowe żarówki, rękawiczki jednorazowe oraz chusteczki higieniczne lub kawałek innego papieru.

Krok 2

DOSTAŃ SIĘ DO ŻARÓWKI

Zależnie od modelu samochodu czy też motoru, wymiana żarówki może wymagać demontażu pewnych elementów. Postępuj zawsze zgodnie z instrukcją pojazdu, aby bezpiecznie dostać się do żarówki.

Krok 3

WYJMIJ GNIAZDO

Kiedy już dostaniesz się do gniazda żarówki, wystarczy go przekręcić i wyjąć. Gniazda te to specjalne wtyczki, które po delikatnym przekręceniu w lewą stronę zwolnią blokadę. Po tym wysuń je delikatnie z otworu.

Krok 4

WYMIEŃ ŻARÓWKĘ

Teraz pora na wysunięcie starej żarówki z gniazda. Chwyć ją za bagnet i delikatnie ruszając na boki, wysuń ją z wtyczki.

Krok 5

ZAMONTUJ NOWĄ ŻARÓWKĘ

Na miejsce starej wsuń nową żarówkę, pamiętając, by nie chwytać jej gołymi rękami. Wyjmując żarówkę z opakowania, chwyć ją za bagnet lub przez chusteczkę. Następnie wsuń w gniazdo i gotowe. Teraz wystarczy zamontować gniazdo w reflektorze i poskładać wszystkie elementy z powrotem.

WAŻNE! Wymieniając żarówkę, zachowaj wszelkie ostrożności. Nigdy nie chwytaj nowej żarówki gołą ręką, ponieważ możesz ją uszkodzić. Zawsze stosuj rękawiczki ochronne lub chwyć ją przez papier. Pamiętaj również, aby po zamontowaniu nowych żarówek prawidłowo ustawić światła, by nie oślepiały innych kierowców.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09