Zestawy żarówek zapasowich z H7 - 8 elementów

Zestawy żarówek zapasowich z H7 - 8 elementów
27,80 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
27,80 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajŻarówka
Zastosowaniedo świateł drogowych
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Ilość8
Kod produktu91-014
TypH7

Opis produktu

Moje Auto Virage Zestaw żarówek zapasowych powinien znaleźć się w każdym samochodzie. W ofercie dostępne są dwa warianty zestawu:

  • Moje Auto Virage Zestaw żarówek zapasowych 12v z H4,
  • Moje Auto Virage Zestaw żarówek zapasowych 12 v z H7.

Każdy z nich zawiera aż 8 elementów. Zapewnia to kompletny zestaw do każdego samochodu. Komplet posiada żarówkę halogenową H4 lub H7, żarówki pomocnicze BAU15S, BAY15d, BA15s, W21x9,5d oraz bezpieczniki.Sposób użycia


Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Virage Zestaw żarówek zapasowych dobranych do swojego auta,
  • Rękawiczki – najlepsze te jednorazowe,
  • Ręcznik kuchenny lub chusteczki higieniczne,
  • Ewentualnie śrubokręty różnej wielkości i kształtu.

Krok 1

SPRAWDŹ JAKI RODZAJ ŻARÓWEK ZAMONTOWANO W TWOIM SAMOCHODZIE

Zanim podejmiesz się wymiany żarówek, musisz dobrać model zestawu zgodnie ze specyfikacją Twojego pojazdu. W instrukcji obsługi swojego pojazdu znajdziesz informację, jakie żarówki zastosować (H4 czy H7). Następnie wybierz Moje Auto Virage Zestaw żarówek zapasowych z pasującymi żarówkami.

Krok 2

PRZYGOTUJ NIEZBĘDNE AKCESORIA

W trakcie wymiany żarówki, ważne jest, by ściśle przestrzegać instrukcji. Dlatego przygotuj niezbędne akcesoria takie jak rękawiczki, ręcznik kuchenny lub chusteczki higieniczne oraz narzędzia. W niektórych samochodach, żeby dostać się do żarówki, może okazać się niezbędny demontaż niektórych elementów pod maską.

Krok 3

DOSTAŃ SIĘ DO ŻARÓWKI

W niektórych modelach samochodów dostanie się do żarówki, może być nieco utrudnione. Zwykle zdarza się tak, że dostanie się do prawego halogenu, jest prostsze, niż do lewej żarówki. Niekiedy wymiana żarówki może wymagać demontażu osłon silnika lub odchylenia nadkola. Czasami możliwe jest to dopiero po wyjęciu reflektora. Sprawdź instrukcję obsługi swojego modelu, aby przeprowadzić zabieg w pełni bezpiecznie.

Krok 4

WYJMIJ ŻARÓWKĘ Z OPAKOWANIA

Wyjmując żarówkę z opakowania, musisz zachować ostrożność, by nie dotknąć szkła gołymi palcami. Załóż więc rękawiczki jednorazowe, które zapewnią dodatkową ochronę. Następnie wyjmuj żarówkę z opakowania, chwytając za metalowy element. Aby móc chwycić żarówkę za szkło, sięgnij po chusteczkę lub listek ręcznika kuchennego. Następnie chwyć żarówkę przez papier. Taki chwyt uchroni ją przed tłustymi zabrudzeniami, które mogłyby wpłynąć na przejrzystość szkła żarówki.

Krok 5

WYMIEŃ STARĄ ŻARÓWKĘ NA NOWĄ

Samo wyjęcie starej żarówki zwykle przebiega podobnie w każdym samochodzie. Kiedy już dostaniesz się do niej, chwyć za wtyczkę żarówki, przekręć o 90° lub 45° i wysuń ją. Następnie wyciągnij żarówkę. Jeśli chcesz zachować starą żarówkę, pamiętaj, by chwycić ją przez papier lub też za metalowy kołnierz. Delikatnie ruszając w prawo i lewo, wyciągnij żarówkę. Następnie na jej miejsce wsuwamy nową żarówkę. Oczywiście pamiętając, by chwycić ją przez papier!

UWAGA! Dokonując wymiany żarówki, należy zachować szczególną ostrożność. W trakcie wyjmowania starej oraz mocowania nowej żarówki nigdy nie chwytamy ich gołą ręką. Pamiętaj również, by nie ściskać elementów szklanych. Najlepiej chwycić żarówkę za metalowy kołnierz. Pamiętaj, że zakładając nowe żarówki, musisz ustawić reflektory główne w taki sposób, aby nie oślepiały kierowców jadących z naprzeciwka.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09