Kategorie
Pomoc Pomoc
JAK CZYTAĆ POSZCZEGÓLNE
CECHY WYSZUKIWANIA?
Szerokość, profil i średnica to parametry, które wspólne informują o rozmiarze opony.
Szerokość
Parametr, który określa szerokość opony zamin zamontujesz ją w swoim samochodzie.
Profil
Profil to inaczej wysokość opony. Informacja ta podana jest w postaci procentu szerokości ogumienia.
Średnica
Parametr mówiący o tym, na falgę jakiej średnicy zamontujesz wybraną przez siebie oponę.
Pomoc parametry opony
Nośność
Informuje Cię o górnej granicy
obciążenia na jakie możesz narazić oponę
podczas jazdy z maksymalną prędkością
na jaką zezwala producent.
Prędkość
Parametr określający z jaką maksymalną
prędkością możesz poruszać się stosując
wybraną oponę.
Wzmacniane
Opony, które oznaczone są jako wzmacniane, charakteryzują się zwiększoną nośnością. Powoduje to, że lepiej radzą sobie w trudnych warunkach, będąc montowanym między innymi w samochodach dostawczych.
Run on flat
Run on flat charakteryzuje opony, które pozwolą Ci na kontynuwanie jazdy nawet po całkowitej utracie powietrza. Dzięki temu możesz pokonać nawet 80 km przy prędkości nie większej niż 80 km/h.
GDZIE SPRAWDZIĆ Z JAKIEGO ROZMIARU OPONY
POWINIENEM KORZYSTAĆ?
Na brzegu każdej opony
W karcie pojazdu
Na drzwiach pojazdu
Zależnie od modelu samochodu, informację o rozmiarze opony możesz również znaleźć na progu drzwi od strony kierowcy lub na ich wewnętrznej części. niekiedy również na słupku tuż za kierownicą.
POKAŻ WIĘCEJ
01
PODAJ PARAMETRY
SZUKANEGO PRODUKTU

Opony całoroczne (0 produktów)

Opony całoroczne
Szukanie podstawowe
Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Opony całoroczne

Opony całoroczne

Nie lubisz sezonowej wymiany opon? Masz problem z pamiętaniem o obowiązku zmiany ogumienia? Opony całoroczne rozwiążą Twój kłopot! Ten rodzaj ogumienia nie wymaga sezonowej wymiany, możesz go używać niezależnie od warunków pogodowych. Uniwersalne opony są stworzone w taki sposób, aby poradzić sobie z każdą nawierzchnią i przeszkodami znajdującymi się na niej. Śnieg, szron, ulewny deszcz, a także rozgrzany od upału asfalt – z oponami, jakie znajdziesz w tej kategorii, żadne z tych warunków nie będą zagrożeniem. Posiadamy w asortymencie ponad 1000 produktów, dlatego bez wątpienia wybierzesz uniwersalne ogumienie doskonałe do Twojego pojazdu.

Wybierz całoroczne opony do swojego auta

Sklep GoRabbit.pl skoncentrowany jest na indywidualnych potrzebach każdego z klientów. Dlatego stworzony został system  – to konsultacyjna linia dla wszystkich osób, które pragną dobrać opony idealne, jednak mają wątpliwości odnośnie do wybranego modelu. Klienci mogą zadzwonić i skorzystać z merytorycznego wsparcia naszych profesjonalnych pracowników, którzy pomogą dobrać odpowiednie ogumienie całoroczne. W ofercie znajdują się całoroczne opony osobowe, dostawcze i terenowe. Można posegregować je, dzięki czytelnie zaprojektowanej wyszukiwarce, wybierając priorytetowe kryteria: rodzaj pojazdu, indeks nośności i prędkości, klasę, profil czy szerokość. Dostępne jest również wyszukiwanie przez producenta – asortyment obejmuje opony całoroczne renomowanych i znanych marek, takich jak: Dębica, Falken czy Fulda.

Uniwersalne opony na cały rok

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny i obszerny asortyment – wszystko to można znaleźć w kategorii opon całorocznych, które można nabyć już za 128 zł! To imponująca oferta cenowa, a dzięki jakości ogumienia możesz korzystać z opon przez kilka lat!

Opony

Zobacz listę poradników o oponach (m.in. letnich, zimowych i całorocznych), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.