Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Opony całoroczne

Nie lubisz sezonowej wymiany opon? Masz problem z pamiętaniem o obowiązku zmiany ogumienia? Opony całoroczne rozwiążą Twój kłopot! Ten rodzaj ogumienia nie wymaga sezonowej wymiany, możesz go używać niezależnie od warunków pogodowych. Uniwersalne opony są stworzone w taki sposób, aby poradzić sobie z każdą nawierzchnią i przeszkodami znajdującymi się na niej. Śnieg, szron, ulewny deszcz, a także rozgrzany od upału asfalt – z oponami, jakie znajdziesz w tej kategorii, żadne z tych warunków nie będą zagrożeniem. Posiadamy w asortymencie ponad 1000 produktów, dlatego bez wątpienia wybierzesz uniwersalne ogumienie doskonałe do Twojego pojazdu.

Wybierz całoroczne opony do swojego auta

Sklep GoRabbit.pl skoncentrowany jest na indywidualnych potrzebach każdego z klientów. Dlatego stworzony został system  – to konsultacyjna linia dla wszystkich osób, które pragną dobrać opony idealne, jednak mają wątpliwości odnośnie do wybranego modelu. Klienci mogą zadzwonić i skorzystać z merytorycznego wsparcia naszych profesjonalnych pracowników, którzy pomogą dobrać odpowiednie ogumienie całoroczne. W ofercie znajdują się całoroczne opony osobowe, dostawcze i terenowe. Można posegregować je, dzięki czytelnie zaprojektowanej wyszukiwarce, wybierając priorytetowe kryteria: rodzaj pojazdu, indeks nośności i prędkości, klasę, profil czy szerokość. Dostępne jest również wyszukiwanie przez producenta – asortyment obejmuje opony całoroczne renomowanych i znanych marek, takich jak: Dębica, Falken czy Fulda.

Uniwersalne opony na cały rok

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny i obszerny asortyment – wszystko to można znaleźć w kategorii opon całorocznych, które można nabyć już za 128 zł! To imponująca oferta cenowa, a dzięki jakości ogumienia możesz korzystać z opon przez kilka lat!

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.