CASTROL MAGNATEC 5W30 A5 STOP-START - 1L

MAGNATEC

5W30 - 1 l

FORD WSS-M2C913-C, FORD WSS-M2C913-D

45,10 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
45,10 zł szt

Szczegóły

product photo
Klasa lepkości (SAE)5W30
Klasa APISN
Klasyfikacja ACEAA5, B5
Rodzajsyntetyczny
Zastosowaniedo silników benzynowych, do silników diesla
Pojemność1 l
ProducentCASTROL
Kod produktuCA MGT 5W30 A5 1L

Opis produktu

CASTROL-oleje silnikowe


CASTROL MAGNATEC 5W30 A5 STOP-START - 1L

Wydajny olej do silników benzynowych i diesli

Specyfikacja techniczna:

Klasa lepkości (SAE): 5W30
Klasa API: CF, SN
Klasyfikacja ACEA: A5, B5
Rodzaj: syntetyczny
Zastosowanie: do silników benzynowych, do silników diesla
Pojemność: 1 l
Linia: MAGNATEC

CASTROL MAGNATEC 5W30 A5 STOP-START - 1L
Olej castrol do sam.osobowych



Syntetyczny olej silnikowy od marki projektującej innowacje dla Formuły 1 i WRC

CASTROL MAGNATEC 5W-30. Wszystkie produkty Castrol MAGNATEC posiadają technologię Inteligentnych Molekuł, które przywierają do silnika.

Badania pokazały że kierowca może zatrzymywać się i ruszać nawet do 18 000 razy w ciągu roku. Taki rodzaj jazdy wymaga częstego zatrzymywania się i ruszania, wielokrotnego przyspieszania i hamowania. Dodatkowo długie okresy pracy na biegu jałowym, który stanowi największe obciążenie kluczowych części silnika.

Dlatego powstał olej Castrol Magnatec który sprawdza się szczególnie dobrze w warunkach wzmożonego ruchu ulicznego, zapewniając o 20%* lepszą ochronę silnika przed zużyciem ściernym wynikającym z częstego zatrzymywania się i ruszania. Pomaga osiągnąć oraz utrzymać maksymalną moc.

  • Sprawdza się w szerokim paśmie temperatur
        i trudnych warunkach
  • Przedłuża żywotność silnika.
  • zmniejsza tarcie elementów


CASTROL – jakość i bezpieczeństwo

Castrol to jeden z największych na świecie producentów oleju silnikowego. Brytyjska firma powstała w końcówce XIX wieku i jest obecnie jedną z najbardziej doświadczonych marek rynku motoryzacyjnego. Oferuje produkty konsumenckie tworzone z użyciem tych samych technologii, które umożliwiają bicie rekordów kierowcom sportowym. Wśród teamów, które wykorzystywały rozwiązania Castrol, znajdowały się Jaguar, Toyota, Renault, Lotus i McLaren.

Produkty Castrol cieszą się tak wysoką renomą, że NASA zaprosiła firmę do współpracy przy misji marsjańskiej Insight. Lubrykanty Castrol zostały użyte do smarowania przyrządów naukowych znajdujących się na pokładzie kosmicznego lądownika.

Castrol jakość i bezpieczeństwo

Wiodące oleje silnikowe

Logiem Castrol opatrzone są bestsellerowe linie olejów syntetycznych, półsyntetycznych i mineralnych: EDGE, Magnatec i GTX.

  • Castrol Edge z Fluid Titanium, redukuje tarcie o 20% do oleju niewykorzystującego tej technologii. To linia idealna dla kierowców jeżdżących dynamicznie, zaadaptowana na potrzeby samochodów sportowych.

  • Castrol Magnatec powstał, aby chronić silnik narażony na nadmierne obciążenia w warunkach miejskich. Częste przystawanie i ruszanie oraz powolna jazda w korkach to czynniki zmniejszające żywotność pojazdu.
  • Castrol GTX to uniwersalne rozwiązanie na każde warunki. Olej szczególnie dobrze chroni przed osadami, zapewniając znakomitą ochronę na co dzień.
Castrol partner widoących marek


Partner najlepszych marek motoryzacyjnych

Produkt wysokiej jakości poznasz po tym, kto go używa. Z olejów Castrol korzystają koncerny Volkswagen, Toyota, Ford, Volvo i MAN. Sponsorowane przez Castrol drużyny zdobywały tytuły mistrzowskie Formuły 1 i Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. Producent tworzy także specjalistyczne środki smarne dla branży lotniczej, okrętowej, górniczej i energetycznej.

Oleje silnikowe brytyjskiego lidera docierają do 120 krajów, gdzie są rozprowadzane przez 2000 autoryzowanych dystrybutorów. Artykuły Castrol są zalecane przez producentów OEM: Honda, Seat, Skoda i wiele innych. Każdego roku w 7 centrach badawczo-rozwojowych Castrol powstają rozwiązania, które wyznaczają kierunek dla całej branży motoryzacji.

CSTROL EDGE CAR RACE
RS FOR CAsTROL
CASTROL EDGE RACE

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09