Contact Cleaner Preparat do Czyszczenia Styków Elektrycznych 250ml - Aplikator

Contact Cleaner do Czyszczenia Styków Elektrycznych 250ml
12,10 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
12,10 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
Zastosowanieczyszczenie styków
Pojemność250 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A46

Opis produktu

CONTACT CLEANER to preparat przeznaczony do czyszczenia styków i urządzeń elektrycznych. Usuwa zanieczyszczenia takie jak smar, osady, naloty czy brud. Pozwala na zapewnienie odpowiedniego działania instalacji elektrycznej w samolocie oraz ułatwia zapłon silniku po wyczyszczeniu świec zapłonowych.

Łatwy w aplikacji i bezpieczny. Wyposażony w wygodny aplikator. Samochodowa instalacja elektryczna powinna być konserwowana odpowiednimi środkami, które umożliwią jej wydajną pracę. Preparat nadaje się do tego idealnie – nie pozostawia osadów, które mogłyby zaszkodzić wrażliwym elementom elektrycznym.

Jest odpowiedni zarówno do motoryzacji, jak i warsztatu majsterkowicza. Bardzo szybko radzi sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami – wystarczy nanieść na nie preparat, odczekać chwilę, po czym usunąć nadmiar preparatu czystą i suchą szmatką.

To idealny produkt, jeśli zależy nam na zadbaniu o dobrą kondycję instalacji elektrycznej, która jest szczególnie podatna na zabrudzenia powodujące zakłócenia w pracy lub gorsze odprowadzanie ciepła.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09