Kategorie
Pomoc Pomoc
JAK CZYTAĆ POSZCZEGÓLNE
CECHY WYSZUKIWANIA?
Szerokość, profil i średnica to parametry, które wspólne informują o rozmiarze opony.
Szerokość
Parametr, który określa szerokość opony zamin zamontujesz ją w swoim samochodzie.
Profil
Profil to inaczej wysokość opony. Informacja ta podana jest w postaci procentu szerokości ogumienia.
Średnica
Parametr mówiący o tym, na falgę jakiej średnicy zamontujesz wybraną przez siebie oponę.
Pomoc parametry opony
Nośność
Informuje Cię o górnej granicy
obciążenia na jakie możesz narazić oponę
podczas jazdy z maksymalną prędkością
na jaką zezwala producent.
Prędkość
Parametr określający z jaką maksymalną
prędkością możesz poruszać się stosując
wybraną oponę.
Wzmacniane
Opony, które oznaczone są jako wzmacniane, charakteryzują się zwiększoną nośnością. Powoduje to, że lepiej radzą sobie w trudnych warunkach, będąc montowanym między innymi w samochodach dostawczych.
Run on flat
Run on flat charakteryzuje opony, które pozwolą Ci na kontynuwanie jazdy nawet po całkowitej utracie powietrza. Dzięki temu możesz pokonać nawet 80 km przy prędkości nie większej niż 80 km/h.
GDZIE SPRAWDZIĆ Z JAKIEGO ROZMIARU OPONY
POWINIENEM KORZYSTAĆ?
Na brzegu każdej opony
W karcie pojazdu
Na drzwiach pojazdu
Zależnie od modelu samochodu, informację o rozmiarze opony możesz również znaleźć na progu drzwi od strony kierowcy lub na ich wewnętrznej części. niekiedy również na słupku tuż za kierownicą.
POKAŻ WIĘCEJ
01
PODAJ PARAMETRY
SZUKANEGO PRODUKTU

Opony całoroczne: dostawcze (0 produktów)

Opony całoroczne: dostawcze
Szukanie podstawowe
Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Opony całoroczne: dostawcze

Opony całoroczne do samochodów dostawczych

Samochody dostawcze wykorzystywane są w celu sprawnego i szybkiego dostarczenia ładunków w miejsce docelowe. Pracują niezależnie od pogody i warunków na drodze. Muszą też być odpowiednio wyposażone, aby radzić sobie z trudnościami na trasie. Za skuteczne, szybkie i bezpieczne dowiezienie towarów na miejsce odpowiadają w dużej mierze opony. Dobrze dobrane, poradzą sobie w każdych warunkach. Warto rozważyć możliwości, jakie otwierają opony całoroczne do aut dostawczych. Nie wymagają one sezonowej zmiany na inny komplet, gwarantują bezpieczeństwo i pozwalają wygenerować spore oszczędności – jeden komplet opon jest tańszy, znika także konieczność ponoszenia opłat za wymianę ogumienia raz na pół roku. Zobacz, jakie całoroczne opony dostawcze znajdziesz w asortymencie sklepu GoRabbit.pl.

Opony od cenionych producentów

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór ogumienia znanych marek – Nankang, Vredestein, Falken, Maxxis oraz Uniroyal. Możesz wybrać opony, zgodnie z preferowanymi parametrami i kryteriami, takimi jak indeks nośności i prędkości, poziom generowanego hałasu czy parametry mechaniczne. W wyborze opon idealnych pomogą Ci nasi konsultanci – wystarczy, że skorzystasz z infolinii konsultacyjnej, a zyskasz odpowiedź na pytanie o kompatybilność wybranych opon z posiadanym pojazdem. Opony całoroczne dostawcze pozwolą na bezpieczne dostarczenie towarów w każdych warunkach, niezależnie od pory roku. W ofercie posiadamy aż 100 produktów z kategorii całorocznych opon do samochodów dostawczych! Z pewnością znajdziesz idealny model do swojego auta w przystępnej cenie – najtańsze opony nabędziesz już za 272 zł!

Dlaczego całoroczne?

Niewątpliwie opony całoroczne dostawcze to uniwersalne ogumienie do samochodów. Radzą sobie z deszczem, mrozem i oszronieniem jezdni, a także rozgrzaną od upalnego słońca nawierzchnią. Bezpieczna jazda to priorytet – wiemy o tym, dlatego w GoRabbit.pl znajdziesz wyłącznie najlepszej jakości opony do dostawczaków.

Opony

Zobacz listę poradników o oponach (m.in. letnich, zimowych i całorocznych), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.