Kategorie

XBLITZ SL5 Selfie Stick

XBLITZ SL5 Selfie Stick

Selfie Stick XBLITZ SL5 FLASH

Dzięki kijkowi do selfie  Xblitz SL5 Flash odkryjesz nową jakość swoich zdjęć!
Selfie stick Xblitz SL5 Flash to stylowy design, który zachwyci ciebie i twoich znajomych. Zabłyśnij dzięki modułowej lampie Flash z montowanym magnetycznie uchwytem. Teleskopowe ramię naszego kijka do selfie powoli ci wygodnie uchwycić każdy najważniejszy moment! Zabierz swój kijek selfie na każdy wypad! Jego kompaktowy rozmiar umożliwi ci bezproblemowe zapakowanie go na każdy wyjazd i imprezę, a wysoka jakość materiałów sprawi, że będziesz się nim cieszył przez długi czas!

[KIJEK DO SELFIE Z MOCĄ GWIAZDY!]

Kijek do selfie Xblitz SL5 Flash posiada modułową lampę LED z magnetycznym uchwytem!
Największym atutem naszego urządzenia jest modułowa lampa LED, która pracuje w dwóch trybach świecenia i może być zamontowana bezpośrednio na kijku jak i na każdym metalowym elemencie takim jak na przykład framuga drzwi, lodówka, czy karoseria samochodu. Zawsze też możesz po prostu trzymać moduł flash w ręce! Poczuj wolność oświetlania scenerii swoich najlepszych zdjęć i selfie!

[UCHWYĆ CHWILĘ]

Dzięki selfie stick`owi Xblitz SL5 Flash fotografia mobilna wchodzi na zupełnie nowy poziom. Twórz ujęcia, które wcześniej były nie możliwe do wykonania. Kijek do selfie zapewni Ci  dodatkowy zasięg i oświetlenie, co pozwoli Ci odkryć zupełnie nowe kompozycje, które wprawią w zachwyt twoich znajomych i fanów z Facebooka czy Instagrama.

[ACH! SELFIE]

Na kanapie, na plaży, w samochodzie, czy na imprezie. KOCHAMY ROBIĆ SELFIE!
Z selfiestick’iem  Xblitz SL5 Flash nic Cię nie ogranicza! Zamontuj telefon, rób zdjęcia i dziel się nimi ze światem. Z  Xblitz SL5 Flash robienie selfie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Uwiecznij każdą szczęśliwą chwilę, czy to za dnia, czy nocą.

[TELESKOPOWE RAMIĘ]

Teleskopowe ramię kijka selfie Xblitz SL5 Flash – wykonane jest z wytrzymałych stopów aluminium. Rozciągnięte do końca osiąga maksymalną długość 66 cm. Złożone i przygotowane do transportu zajmuje zaledwie 19,6 cm. Pozwala Ci to na super wygodne dostosowanie odległości smartphone`a tak, aby móc uchwycić w ujęciu wszystko to, co ważne!

[DANE TECHNICZNE]
Selfie stick model: Xblitz SL5 FLASH

Bluetooth: 4.2
Długość po rozłożeniu: 
66 cm
Długość po złożeniu: 
17 cm
Szerokość uchwytu: 
30 mm
Uchwyt na telefon: 
Tak
Minimalny rozstaw uchwytu: 
55 mm
Maksymalny rozstaw uchwytu: 
87 mm
Bateria w kijku: 
CR1620
Bateria w module FLASH: 
Lit-Jon 5V
Temperatura przechowywania: 
10 ~ 50°C
Waga: 
152 g
Zestaw zawiera: Kijek do selfie Xblitz SL5 Flash
, instrukcja obsługi

 • Product Adviced:
  Nie
 • Product Benefits:
  Nie
 • Producent:
  XBLITZ
 • Kolor:
  Czarny
 • Bluetooth:
  4.2
 • Wymiary:
  Długość po rozłożeniu: 66 cm / Długość po złożeniu: 17 cm / Szerokość uchwytu: 30 mm / Minimalny rozstaw uchwytu: 55 mm / Maksymalny rozstaw uchwytu: 87 mm
 • Waga:
  152 g
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.