Elektroniczny Tester Alkoholu W Wydychanym Powietrzu

Alkomat elektroniczny tester alkoholu
32,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
32,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajAlkomat
ZastosowanieWykrywa alkoholu w organizmie
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Kod produktu94-012

Opis produktu

Elektroniczny tester alkoholu to produkt, który pozwoli rozwiać wątpliwości, czy możemy siadać za kierownicą po wieczornym spożyciu alkoholu. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów i charakteryzuje się bardzo szybką pracą (czas reakcji to około 5 sekund, czas nagrzewania: mniej niż 10 sekund). Wynik pomiaru wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD. Urządzenie działa w zakresie 0,0 – 1,9 g/l (do około 4 promili alkoholu we krwi).

Nawet kilkanaście godzin po spożyciu alkoholu kierowca nie może być pewien, czy całkowicie wytrzeźwiał. W takiej sytuacji niewielki, podręczny tester alkoholu może okazać się bardzo przydatnym urządzeniem, które pozwoli ocenić, czy w świetle prawa możemy już wsiąść za kierownicę. Urządzenie potrzebuje do pracy tylko dwóch baterii AAA, pomiar uzyskamy łącznie w ciągu kilku sekund. Należy jednak pamiętać, by wynik pomiaru traktować jedynie jako wskazówkę, a w razie niepewności nie kierować pojazdem!

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09