Gaśnica proszkowa 2kg GB-2X-ABC/PM z wieszakiem

Gaśnica proszkowa 2kg
108,00 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
108,00 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajGaśnica
ZastosowanieŚrodek gaśniczy
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Kod produktu98-012

Opis produktu

Gaśnica samochodowa według polskiego prawa jest obowiązkowym wyposażeniem samochodu. Dwukilogramowa gaśnica proszkowa od Moje Auto jest produktem łatwym w obsłudze i ergonomicznym. Z uruchomieniem nie będzie problemu nawet w stresującej sytuacji. Odpowiedni zawór pozwala też na przerwanie gaszenia w dowolnej chwili i skierowanie zawartości gaśnicy w inne miejsce, bez konieczności zużycia jej od razu po uruchomieniu. Produkt wyposażony został też we wskaźnik ciśnienia. Zbiornik pokryty farbą poliestrową odporną na działanie promieni UV. Spełnia wymagania normy europejskiej EN3 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 97/23/EC.

Oczywiście najlepsza gaśnica to taka, której używać nie trzeba. Wiadomo jednak, że w kryzysowej sytuacji lepiej taką mieć, niż nie mieć. Gaśnica proszkowa od Moje Auto jest odpowiednią ochroną przeciwpożarową, która pozwoli ugasić w zarodku ogień, który może pojawić się w samochodzie lub poza nim. Odpowiedni zawór pozwoli skierować strumień proszka gaśniczego w inne miejsce – w przypadku tradycyjnych zaworów niezbędne jest zużycie całej zawartości tuż po uruchomieniu mechanizmu. Można ją wielokrotnie napełniać, większa pojemność pozwala też na gaszenie poważniejszych źródeł ognia.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09