Gumowy Ekspander Ośmioramienny 80Cm

Gumowy Ekspander Ośmioramienny 80Cm
7,35 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
7,35 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajguma mocująca
ZastosowanieOrganizacja przestrzeni załadunkowej
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Kod produktu93-026

Opis produktu

Ośmioramienny ekspander Moje Auto Virage wykonany jest z elastycznego, ale niezwykle mocnego materiału, który rozciąga się, jednak jest odporny na przetarcia i zerwanie. Zwiększa swoją długość dwukrotnie, a więc można go wykorzystać do zabezpieczenia ładunku o dużych rozmiarach. Przeznaczony jest do mocowania bagażu na przyczepach samochodowych i bagażnikach dachowych. Ma długość 80 cm i posiada 8 ramion, z których każdy zakończony jest hakiem, służącym do mocowania. Ekspander można wykorzystać zarówno w samochodach osobowych, jak i też dostawczych.Sposób użycia


Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Virage VIRAGE- Gumowy Ekspander Ośmioramienny 80 cm

Krok 1

ROZPAKUJ PRODUKT

Moje Auto Virage VIRAGE- Gumowy Ekspander Ośmioramienny 80 cm zapakowano w foliowe opakowanie z tekturową etykietą. Zawarte są na niej ważne informacje, z którymi warto się zapoznać. W celu otwarcia produktu oderwij tekturową etykietę, a następnie wyjmij produkt z folii.

Krok 2

ROZŁÓŻ EKSPANDER

W celu zabezpieczenia ładunku rozłóż na nim ekspander. Centralną część produktu umieść na samym środku ładunku. Dzięki zdolności dwukrotnego zwiększania swojej długości oraz aż 8 ramionom z hakami produkt pozwoli zabezpieczyć nawet duże ładunki.

Krok 3

ZAMOCUJ HAKI

Kolejnym krokiem w celu zabezpieczenia ładunku jest mocowanie haków. Każde z ramion ekspandera zakończone jest metalowymi hakami. Przymocuj każdy z nich np. w przypadku przyczepy do jej boków. Jeśli przewozisz transport na innym pojeździe, zaczep haki o stabilną część jego konstrukcji.

Krok 4

SPRAWDŹ STABILNOŚĆ

Po zamocowaniu wszystkich haków upewnij się, że wszystko solidnie i mocno się trzyma. Obejdź cały ładunek dookoła i sprawdź każde z ramion. Jeśli bagaż trzyma się wystarczająco mocno, możesz bezpiecznie ruszać w drogę.

Krok 5

WYRZUĆ OPAKOWANIE

Po skorzystaniu z produktu czas na pozbycie się pozostałości z opakowania. Ponieważ do pakowania ekspandera wykorzystano dwa rodzaje surowca, nie zapomnij o segregacji śmieci. Tekturę wyrzuć do niebieskiego kubła, a plastikową folię do żółtego.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09