Kategorie

KLIMA DOKTOR 500ML SPRAY do odkażania klimatyzacji - 500ml

KLIMA DOKTOR 500ML SPRAY do odkażania klimatyzacji - 500ml
Wysokiej jakości, niezwykle skuteczna pianka do odświeżania klimatyzacji. Pozostawia przyjemny, świeży zapach. Może być stosowana do każdego rodzaju klimatyzacji: manualnej, automatycznej, a także do jedno oraz wielostrefowej. Sposób użycia: Uruchomić klimatyzację. Ustawić tryb cyrkulacji zewnętrznej, przełącznik temperatury na minimum. Wyłączyć klimatyzację i wentylator nadmuchu. Wymontować filtr przeciwpyłkowy. Mocno wstrząsnąć puszką przed użyciem.   Aplikować produkt poprzez jak najgłębsze wprowadzenie sondy w miejsce filtra przeciwpyłkowego oraz we wloty powietrza do kabiny pojazdu (z reguły znajdują się od strony komory silnika po stronie pasażera) . Wypełnić pianą całe wnętrze układu.   Ewentualny nadmiar piany wychodzący przez kratki wytrzeć od razu przy pomocy ściereczki. Po zastosowaniu zamontować nowy filtr przeciwpyłkowy i odczekać 15 minut. Uruchomić silnik, włączyć klimatyzację, ustawić cyrkulacje wewnętrzną, ustawić temperaturę na minimum.  Włączyć wentylator, stopniowo zwiększać siłę nawiewu od minimum aż do maksimum. Po 10 minutach wyłączyć silnik, ustawić parametry klimatyzacji i wentylacji według własnych upodobań. Dokładnie przewietrzyć pojazd. 
 • EAN:
  5906534001757
 • Producent:
  K2
 • Zastosowanie:
  odkażanie klimatyzacji
 • Linia:
  Klima doktor 500
 • Rodzaj:
  spray
 • Pojemność:
  500 ml
 • Kod produktu:
  W100
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

Opinie klientów

1 z 1
 1. Tytuł: OK OK OK
  Opinia:
  80%
  Treść: Na razie robale mnie nie zjadły ani nie zapadłem na odmę więc chyba działa jak należy :D dzięki Rabit za szybką wysylkę, za to plusik

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 2. Tytuł: Dobry produkt polecam
  Opinia:
  100%
  Treść: Od zawsze używam Klima Doktor i nie zmieniam - Polecam

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

1 z 1
gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.