Klej do plastiku 10minut Szary Strzykawka 25ml

Klej do Plastików 10 Minut Szary - Strzykawka 25ml
15,10 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
15,10 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajKlej
ZastosowanieKlejenie plastiku
Pojemność25 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A42

Opis produktu

Mocny klej konstrukcyjny używany do naprawiania elementów wykonanych z tworzyw sztucznych oraz innych materiałów. Odporny na wilgoć oraz płyny takie jak oleje czy benzyna.

Chwalony także za wysoką odporność na temperaturę (aż do +120°C), dzięki czemu nadaje się do łączenia przedmiotów pracujących w niekorzystnych warunkach. Produkt idealnie nadaje się do sklejania takich rzeczy jak zderzaki, atrapy czy lusterka – spoiwo pracuje na łączonych powierzchniach, dzięki czemu połączenie jest trwalsze i bardziej niezawodne.

W przypadku klasycznych klejów problemem jest pękanie spoiwa, tutaj ten problem nie występuje. Połączenie uzyskuje pełnię właściwości już po około dwóch godzinach schnięcia. Klej nadaje się tym samym do szybkich napraw, gdy zależy nam na czasie i trwałości.

Wygodny aplikator pozwala też na bezpośrednie nałożenie substancji na miejsce do klejenia – bez brudzenia się i problemów z nadmiarem kleju.

Może być też z powodzeniem stosowany w domu, na przykład do sklejania uszkodzonych dziecięcych zabawek czy innych plastikowych przedmiotów.

 

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09