Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Opony letnie

Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę, że do bezpiecznej i komfortowej jazdy potrzebny jest nie tylko dobry stan techniczny pojazdu, ale też wysokiej jakości opony letnie i zimowe, które w bardzo szerokiej gamie oferuje GoRabbit.pl. To jeden z tych elementów wyposażenia auta, na które powinno się zwrócić szczególną uwagę i poświęcić nieco więcej czasu na wybór najlepszego modelu.

Na co zwracać uwagę przy wyborze opon letnich?

Opony letnie wykorzystywane są w miesiącach, podczas których średnia temperatura w ciągu dnia wynosi powyżej 7 stopni Celsjusza (w przypadku niższej konieczne jest założenie opon zimowych). Warto wiedzieć, że odpowiednio dobrane opony letnie zapewniają optymalne osiągi samochodu i to bez względu na drogę, po jakiej się porusza. Nadają się też na jazdę podczas dużych opadów deszczu. Ponadto skracają drogę hamowania i poprawiają manewrowanie, ograniczają zużycie paliwa i podatność na uszkodzenia, a także zwiększają komfort akustyczny i obniżają odczuwanie nierówności. GoRabbit.pl oferuje szeroki wybór marek ogumienia letniego, jak między innymi Bridgestone, Continental, Dębica, Firestone, Michelin czy Pirelli, co pozwala na kupno opon letnich we właściwym rozmiarze i parametrach oraz atrakcyjnej cenie.

Profesjonaliści zawsze pomogą

Opony letnie to nie jest mały wydatek, a dodatkowo powinien być bardzo przemyślany. Jednak nie każdy kierowca wie, jak wybrać najlepsze do swojego modelu samochodu. GoRabbit.pl oferuje usługę, w ramach której można zadzwonić i upewnić się, które opony będą najlepiej pasować do auta. Co ważne, po drugiej stronie jest sklepowy fachowiec, który ma lata doświadczenia za sobą i bez problemu potrafi doradzić. Warto więc zdać się na jego wiedzę i profesjonalne podejście do tematu.

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.