KIERUNKOWSKAZ BOCZNY AUDI SEAT SKODA

AUDI A3 A4 A8 SEAT IBIZA II SKODA FABIA II OCTAVIA I RAPID ROOMSTER

5,48 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Upewnij się, że produkt pasuje do Twojego auta.

Towar pasuje do pojazdu:

Produkt może nie pasować do Twojego pojazdu.
Upewnij się - Zadzwoń

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
5,48 zł szt

Szczegóły

product photo
Strona zabudowyPrawa - strona pasażera, Lewa - strona kierowcy
ProducentgoRabbit
Kod produktu003-05-847
Nazwa produktuLampa kierunkowskazu
Strona zabudowyz obu stron
Kolorprzezroczysty
Rodzaj rejestracjiSprawdzony zgodnie z typem E
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającabez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2bez żarówek

Pasuje do pojazdu

> AUDI

> A3 (8L1)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
A3 (8L1) 1.61595101741996-09 - 2003-05
A3 (8L1) 1.61595102752000-08 - 2003-05
A3 (8L1) 1.81781125921996-09 - 2003-05
A3 (8L1) 1.8 T17811801321998-12 - 2003-05
A3 (8L1) 1.8 T17811501101996-12 - 2003-05
A3 (8L1) 1.8 T quattro17811501101996-12 - 2003-05
A3 (8L1) 1.8 T quattro17811801321998-10 - 2003-05
A3 (8L1) 1.9 TDI1896130962000-08 - 2003-05
A3 (8L1) 1.9 TDI1896100742000-10 - 2003-05
A3 (8L1) 1.9 TDI quattro1896130962000-08 - 2003-05

> A4 B5 (8D2)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
A4 B5 (8D2) 1.61595102752000-07 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.61595100741994-11 - 2000-10
A4 B5 (8D2) 1.81781115851995-04 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.81781125921994-11 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.8 quattro1781125921995-01 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.8 quattro1781115851995-07 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.8 T17811801321997-12 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.8 T17811501101995-01 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro17811501101995-01 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro17811801321997-12 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI1896116852000-03 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI189690661995-01 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI1896110811995-10 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI189675551995-12 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro1896116852000-03 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro1896110811996-09 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.423931631201997-08 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.423931651211997-03 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.4 quattro23931651211997-03 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.4 quattro23931631201997-08 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.5 TDI24961501101997-09 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.5 TDI quattro24961501101997-09 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.625981501101995-01 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.6 quattro25981501101995-01 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.827711741281995-09 - 1997-07
A4 B5 (8D2) 2.827711931421996-10 - 2000-11
A4 B5 (8D2) 2.8 quattro27711931421996-10 - 2001-08
A4 B5 (8D2) 2.8 quattro27711741281995-01 - 1997-07
A4 B5 (8D2) S4 quattro26712651951997-09 - 2001-09

> A4 B5 Avant (8D5)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
A4 B5 Avant (8D5) 1.61595100741994-11 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.61595102752000-07 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.81781125921996-02 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.81781115851995-07 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro1781125921996-01 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro1781115851995-07 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T17811501101996-03 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T17811801321997-12 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro17811501101996-01 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro17811801321997-12 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid189690661998-03 - 2000-06
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI1896115852000-03 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI1896110811996-02 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI189690661996-02 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI189675551996-03 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro1896115852000-03 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro1896110811996-09 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.423931651211997-03 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.423931631201997-08 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro23931651211997-03 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro23931631201997-08 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI24961501101997-09 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI quattro24961501101997-09 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.625981501101996-02 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro25981501101996-01 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.827711901401999-03 - 2000-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.827711931421996-10 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.827711741281996-03 - 1996-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro27711741281996-01 - 1996-09
A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro27711931421996-10 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro26713802802000-05 - 2001-09
A4 B5 Avant (8D5) S4 quattro26712651951997-09 - 2001-09

> A8 D2 (4D2, 4D8)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI24961501101997-01 - 2000-04
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI24961801322000-09 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro24961801322000-09 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro24961501101997-07 - 2000-04
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.827711741281994-03 - 1996-03
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.827711931421996-04 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.827711631201995-07 - 1996-03
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro27711741281994-03 - 1996-03
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro27711931421996-04 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro27711631201995-07 - 1996-03
A8 D2 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro33282241652000-06 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) 3.736972301691995-07 - 1998-12
A8 D2 (4D2, 4D8) 3.736972601911998-11 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro36972301691995-07 - 1998-11
A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro36972601911998-11 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro41722451801994-03 - 1996-07
A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro41723102281998-11 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro41722992201994-03 - 1998-11
A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro41722381751999-02 - 2000-04
A8 D2 (4D2, 4D8) 6.0 W12 quattro59984203092001-01 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro41723602651999-06 - 2002-09
A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro41723402501996-07 - 1999-06

> SEAT

> IBIZA II (6K1)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
IBIZA II (6K1) 1.0104345331993-03 - 1996-09
IBIZA II (6K1) 1.0 16V99969511999-10 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.0 i99950371996-09 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.3 i127254401993-03 - 1999-08
IBIZA II (6K1) 1.4139054401997-12 - 1999-04
IBIZA II (6K1) 1.4 16V139075552000-05 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.4 i138960441993-09 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V1390101741997-06 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.6 i159875551993-03 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.6 i159575551994-09 - 1999-06
IBIZA II (6K1) 1.6 i1595101741996-04 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.8 i178190661993-03 - 1999-08
IBIZA II (6K1) 1.8 i 16V1781129951993-11 - 1996-08
IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra17811561152000-07 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.9 D189664471993-04 - 1996-08
IBIZA II (6K1) 1.9 SDI189668501999-08 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.9 SDI189664471996-08 - 1999-08
IBIZA II (6K1) 1.9 TD189675551993-03 - 1996-08
IBIZA II (6K1) 1.9 TDI1896110811997-02 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 1.9 TDI189690661996-08 - 2002-02
IBIZA II (6K1) 2.0 i1984115851993-03 - 1999-08
IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V19841501101996-08 - 1999-08

> SKODA

> FABIA II (542)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
FABIA II (542) 1.2119860442006-12 - 2014-12
FABIA II (542) 1.2119870512007-01 - 2014-12
FABIA II (542) 1.2 TDI119975552010-05 - 2014-12
FABIA II (542) 1.2 TSI119786632010-03 - 2014-12
FABIA II (542) 1.2 TSI1197105772010-03 - 2014-12
FABIA II (542) 1.4139086632007-01 - 2014-12
FABIA II (542) 1.4 TDI142280592007-01 - 2010-03
FABIA II (542) 1.4 TDI142270512007-02 - 2010-03
FABIA II (542) 1.4 TSI RS13901801322010-05 - 2014-12
FABIA II (542) 1.61598105772007-04 - 2014-12
FABIA II (542) 1.6 TDI1598105772010-03 - 2014-12
FABIA II (542) 1.6 TDI159890662010-03 - 2014-12
FABIA II (542) 1.6 TDI159875552010-04 - 2014-12
FABIA II (542) 1.9 TDI1896105772007-04 - 2010-03

> OCTAVIA I (1U2)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
OCTAVIA I (1U2) 1.61595102752000-11 - 2010-12
OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 4x417811501102001-05 - 2006-05
OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI1896130962002-09 - 2004-09
OCTAVIA I (1U2) RS 1.8 T17811801322001-05 - 2006-01

> RAPID (NH3, NK3, NK6)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2119875552012-07 - 2015-06
RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI1197105772012-07 - 2015-05
RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI119786632012-07 - 2015-05
RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TSI1390122902012-07 - 2015-06
RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.61598105772012-07 - 2015-06
RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI1598105772012-07 - 2019-12
RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI159890662013-08 - 2015-05

> ROOMSTER (5J7)

Model / typPojemnośćMoc (KM)Moc (kW)Produkowany
ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI119975552010-03 - 2015-05
ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI119786632010-03 - 2015-05
ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI1197105772010-03 - 2015-05
ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI1598105772010-03 - 2015-05
ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI159890662010-03 - 2015-05

Numery OE

ABAKUS: 003-05-847
ABAKUS: 048-09-849
ABAKUS: 441-1405N-UE-C
ALKAR: 3103500
AUDI: 4D0949127D
BLIC: 5403-25-016104C
BUGIAD: BSP20119
DIEDERICHS: 1016079
DIEDERICHS: 1066079
IPARLUX: 15122079
JOHNS: 10 09 21-2
JOHNS: 13 09 21-2
KLOKKERHOLM: 00150560
KLOKKERHOLM: 00150620
PRASCO: AD0164041
PRASCO: AD0164141
PRASCO: AD0174041
PRASCO: AD0174141
PRASCO: SK0204141
PRASCO: SK3204141
SKODA: 1U0949127A
SPILU: 502045
TYC: 18-5327-15-2
VAN WEZEL: 0323914
VW: 4D0949127D

Opis produktu

KIERUNKOWSKAZ BOCZNY UNIWERSALNY

AUDI A3 A4 B5 A8 4D2 '94-'03

KIERUNKOWSKAZ BOCZNY UNIWERSALNY

Specyfikacja:

Strona zabudowy: Z obu stron

Kolor: Przezroczysty

ZASTOSOWANIE:

AUDI:

  • A3 (8L1), 1.6 101KM (09.1996 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.6 102KM (08.2000 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.8 125KM (09.1996 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.8 T 150KM (12.1996 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.8 T 180KM (12.1998 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.8 T quattro 180KM (10.1998 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.8 T quattro 150KM (12.1996 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.9 TDI 130KM (08.2000 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.9 TDI 100KM (10.2000 - 05.2003)
  • A3 (8L1), 1.9 TDI quattro 130KM (08.2000 - 05.2003)
  • A4 (8D2, B5), 1.6 100KM (11.1994 - 10.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.6 102KM (07.2000 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.8 125KM (11.1994 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.8 115KM (04.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.8 T 150KM (01.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.8 T 180KM (12.1997 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.8 T quattro 150KM (01.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.8 T quattro 180KM (12.1997 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.8 quattro 125KM (01.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.8 quattro 115KM (07.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.9 TDI 90KM (01.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.9 TDI 110KM (10.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.9 TDI 116KM (03.2000 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.9 TDI 75KM (12.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.9 TDI quattro 110KM (09.1996 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 1.9 TDI quattro 116KM (03.2000 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.4 165KM (03.1997 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.4 163KM (08.1997 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.4 quattro 165KM (03.1997 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.4 quattro 163KM (08.1997 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.5 TDI 150KM (09.1997 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.5 TDI quattro 150KM (09.1997 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.6 150KM (01.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.6 quattro 150KM (01.1995 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.8 174KM (09.1995 - 07.1997)
  • A4 (8D2, B5), 2.8 193KM (10.1996 - 11.2000)
  • A4 (8D2, B5), 2.8 quattro 174KM (01.1995 - 07.1997)
  • A4 (8D2, B5), 2.8 quattro 193KM (10.1996 - 08.2001)
  • A4 (8D2, B5), S4 quattro 265KM (09.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.6 100KM (11.1994 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.6 102KM (07.2000 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.8 125KM (02.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.8 115KM (07.1995 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.8 T 150KM (03.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.8 T 180KM (12.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.8 T quattro 150KM (01.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.8 T quattro 180KM (12.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.8 quattro 125KM (01.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.8 quattro 115KM (07.1995 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.9 DUO 90KM (03.1998 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.9 TDI 90KM (02.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.9 TDI 110KM (02.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.9 TDI 115KM (03.2000 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.9 TDI 75KM (03.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.9 TDI quattro 110KM (09.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 1.9 TDI quattro 115KM (03.2000 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.4 165KM (03.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.4 163KM (08.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.4 quattro 165KM (03.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.4 quattro 163KM (08.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.5 TDI 150KM (09.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.5 TDI quattro 150KM (09.1997 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.6 150KM (02.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.6 quattro 150KM (01.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.8 174KM (03.1996 - 09.1996)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.8 193KM (10.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.8 190KM (03.1999 - 09.2000)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.8 quattro 174KM (01.1996 - 09.1996)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.8 quattro 193KM (10.1996 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), 2.8 quattro 190KM (03.1999 - 09.2000)
  • A4 Avant (8D5, B5), RS4 quattro 380KM (05.2000 - 09.2001)
  • A4 Avant (8D5, B5), S4 quattro 265KM (09.1997 - 09.2001)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.5 TDI 150KM (01.1997 - 04.2000)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.5 TDI 180KM (09.2000 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.5 TDI quattro 150KM (07.1997 - 04.2000)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.5 TDI quattro 180KM (09.2000 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.8 174KM (03.1994 - 03.1996)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.8 193KM (04.1996 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.8 163KM (07.1995 - 03.1996)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.8 quattro 174KM (03.1994 - 03.1996)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.8 quattro 193KM (04.1996 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), 2.8 quattro 163KM (07.1995 - 03.1996)
  • A8 (4D2, 4D8), 3.3 TDI quattro 224KM (06.2000 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), 3.7 230KM (07.1995 - 12.1998)
  • A8 (4D2, 4D8), 3.7 260KM (11.1998 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), 3.7 quattro 230KM (07.1995 - 11.1998)
  • A8 (4D2, 4D8), 3.7 quattro 260KM (11.1998 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), 4.2 quattro 299KM (03.1994 - 11.1998)
  • A8 (4D2, 4D8), 4.2 quattro 245KM (03.1994 - 07.1996)
  • A8 (4D2, 4D8), 4.2 quattro 310KM (11.1998 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), 4.2 quattro 238KM (02.1999 - 04.2000)
  • A8 (4D2, 4D8), 6.0 W12 quattro 420KM (01.2001 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), S 8 quattro 360KM (06.1999 - 09.2002)
  • A8 (4D2, 4D8), S8 quattro 340KM (07.1996 - 06.1999)

SEAT:

  • IBIZA II (6K1), 1.0 45KM (03.1993 - 09.1996)
  • IBIZA II (6K1), 1.0 16V 69KM (10.1999 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.0 i 50KM (09.1996 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.3 i 54KM (03.1993 - 08.1999)
  • IBIZA II (6K1), 1.4 54KM (12.1997 - 04.1999)
  • IBIZA II (6K1), 1.4 16V 75KM (05.2000 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.4 i 60KM (09.1993 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.4 i 16V 101KM (06.1997 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.6 i 75KM (03.1993 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.6 i 101KM (04.1996 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.6 i 75KM (09.1994 - 06.1999)
  • IBIZA II (6K1), 1.8 T 20V Cupra 156KM (07.2000 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.8 i 90KM (03.1993 - 08.1999)
  • IBIZA II (6K1), 1.8 i 16V 129KM (11.1993 - 08.1996)
  • IBIZA II (6K1), 1.9 D 68KM (10.1994 - 08.1996)
  • IBIZA II (6K1), 1.9 D 64KM (04.1993 - 08.1996)
  • IBIZA II (6K1), 1.9 SDI 64KM (08.1996 - 08.1999)
  • IBIZA II (6K1), 1.9 SDI 68KM (08.1999 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.9 TD 75KM (03.1993 - 08.1996)
  • IBIZA II (6K1), 1.9 TDI 90KM (08.1996 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 1.9 TDI 110KM (02.1997 - 02.2002)
  • IBIZA II (6K1), 2.0 i 115KM (03.1993 - 08.1999)
  • IBIZA II (6K1), 2.0 i 16V 150KM (08.1996 - 08.1999)

SKODA:

  • FABIA II (542), 1.2 60KM (12.2006 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.2 70KM (01.2007 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.2 TDI 75KM (05.2010 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.2 TSI 105KM (03.2010 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.2 TSI 86KM (03.2010 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.4 86KM (01.2007 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.4 TDI 70KM (02.2007 - 03.2010)
  • FABIA II (542), 1.4 TDI 80KM (01.2007 - 03.2010)
  • FABIA II (542), 1.4 TSI RS 180KM (05.2010 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.6 105KM (04.2007 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.6 TDI 90KM (03.2010 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.6 TDI 105KM (03.2010 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.6 TDI 75KM (04.2010 - 12.2014)
  • FABIA II (542), 1.9 TDI 105KM (04.2007 - 03.2010)
  • OCTAVIA I (1U2), 1.6 102KM (11.2000 - 12.2010)
  • OCTAVIA I (1U2), 1.8 T 4x4 150KM (05.2001 - 05.2006)
  • OCTAVIA I (1U2), 1.9 TDI 130KM (09.2002 - 09.2004)
  • OCTAVIA I (1U2), RS 1.8 T 180KM (05.2001 - 01.2006)
  • RAPID (NH3), 1.2 75KM (07.2012 - Obecnie)
  • RAPID (NH3), 1.2 TSI 86KM (07.2012 - Obecnie)
  • RAPID (NH3), 1.2 TSI 105KM (07.2012 - Obecnie)
  • RAPID (NH3), 1.4 TSI 122KM (07.2012 - Obecnie)
  • RAPID (NH3), 1.6 105KM (07.2012 - Obecnie)
  • RAPID (NH3), 1.6 TDI 105KM (07.2012 - Obecnie)
  • RAPID (NH3), 1.6 TDI 90KM (08.2013 - Obecnie)
  • ROOMSTER (5J), 1.2 TDI 75KM (03.2010 - 05.2015)
  • ROOMSTER (5J), 1.2 TSI 105KM (03.2010 - 05.2015)
  • ROOMSTER (5J), 1.2 TSI 86KM (03.2010 - 05.2015)
  • ROOMSTER (5J), 1.6 TDI 90KM (03.2010 - 05.2015)
  • ROOMSTER (5J), 1.6 TDI 105KM (03.2010 - 05.2015)

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09