MA Professional Czerwony . Koncentrat - 5L

MA Professional Czerwony . Koncentrat - 5L
61,70 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
61,70 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajKoncentrat
Zastosowaniedo układu chłodzenia
Pojemność5 l
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu61-108
Maksymalna ilość w paczce4 sztuki (w przypadku zamówienia większej ilości prosimy o kontakt telefoniczny)

Opis produktu

Moje Auto Professional to gotowy do użycia czerwony koncentrat płynu do chłodnic. Odznacza się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Można używać go z innymi płynami do chłodnic na bazie glikolu etylenowego – niezależnie od koloru. Poprawia warunki pracy silnika, jest odporny nawet na siarczyste mrozy. Można używać także w chłodnicach z aluminium lub innych stopów metali. Zawiera dodatki antykorozyjne i uszlachetniające.

Dzięki bogatej formule Moje Auto Proffesional jest naprawdę optymalnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują dobrego chłodzenia silnika. Płyn pozwala nie tylko na bieżącą konserwację układu chłodzenia – dzięki obecnym w składzie dodatkowym antykorozyjnym i uszlachetniającym – ale też na lepsze odprowadzanie ciepła w lecie.

W zimie działa niezawodnie nawet w temperaturze -35°C. Produkt spełnia też rygorystyczne amerykańskie normy (ASTM D3306 i ASTM D2570), a także normę PN-C-40007:2000. To doskonały dowód na to, że mamy do czynienia z produktem najwyższej jakości, który znacząco poprawi warunki pracy silnika. A to przełoży się bezpośrednio na lepszą niezawodność i żywotność.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09