MA Professional Niebieski . Płyn "gotowy do użycja" - 1L

MA Professional Niebieski . Płyn "gotowy do użycja" - 1L
8,94 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
8,94 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpłyn do chłodnic
Zastosowaniedo układu chłodzenia
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu61-103

Opis produktu

Moje Auto Professional to gotowy do użycia niebieskipłyn do chłodnic. Odznacza się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Można używać go z innymi płynami do chłodnic na bazie glikolu etylenowego – niezależnie od koloru. Poprawia warunki pracy silnika, jest odporny nawet na siarczyste mrozy. Można używać także w chłodnicach z aluminium lub innych stopów metali. Zawiera dodatki antykorozyjne i uszlachetniające.

Dzięki bogatej formule Moje Auto Proffesional jest naprawdę optymalnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują dobrego chłodzenia silnika. Płyn pozwala nie tylko na bieżącą konserwację układu chłodzenia – dzięki obecnym w składzie dodatkowym antykorozyjnym i uszlachetniającym – ale też na lepsze odprowadzanie ciepła w lecie.

W zimie działa niezawodnie nawet w temperaturze -35°C. Produkt spełnia też rygorystyczne amerykańskie normy (ASTM D3306 i ASTM D2570), a także normę PN-C-40007:2000. To doskonały dowód na to, że mamy do czynienia z produktem najwyższej jakości, który znacząco poprawi warunki pracy silnika. A to przełoży się bezpośrednio na lepszą niezawodność i żywotność.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09