MA PROFESSIONAL - Pasta do Mycia Rąk 500g

MA PROFESSIONAL - Pasta do Mycia Rąk 500g
6,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
6,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpasta
Zastosowaniedo czyszczenia rąk
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A60

Opis produktu

MA PROFESSIONAL - Pasta do Mycia Rąk 500g Profesjonalna pasta do mycia silnie zabrudzonych rąk. Szybko i skutecznie usuwa najtrudniejsze zanieczyszczenia ze smaru, oleju, sadzy i smoły. Pozostawia dłonie czyste i pachnące. Produkt jest pastą do mycia silnie zabrudzonych rąk.

Przeznaczony do użytku między innymi w warsztatach samochodowych, gdzie użytkownicy są narażeni na pobrudzenie rąk przez trudno zmywalne substancje, takie jak smary, oleje, sadza czy smoła. Oprócz tego charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Mydło i woda są niewystarczające dla typowych zabrudzeń, które mogą pojawić się przy pracy przy samochodzie.

Pasta do mycia rąk jest odpowiedzią na problemy majsterkowiczów i mechaników – pozwala szybko i skutecznie wyczyścić ręce, bez potrzeby mozolnego i mało komfortowego szorowania. Produkt został stworzony z myślą o przestrzeganiu rygorystycznych norm dotyczących środków dermatologicznych, dlatego jest też bezpieczny dla skóry. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości to także dodatkowa zaleta.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09