MOJE AUTO NANO SILVER ABSORBER ZAPACHU 650ML

Absorber zapachów – nowoczesny preparat do dezodoryzacji

14,80 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
14,80 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajAtomizer
ZastosowanieOdświeżacz powietrza
Pojemność650 ml
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-552

Opis produktu

Nano Silver to unikalna technologia wykorzystująca nanocząsteczki o wymiarach mniejszych niż 100 nm (nanometrów), posiadające właściwości absorbujące i dezodoryzujące.

Absorber zapachów – nowoczesny preparat do dezodoryzacji. W przeciwieństwie do standardowych produktów absorbuje zapachy z powietrza, nie mieszając ich z silnym własnym zapachem. Zawiera aktywne cząsteczki nanosrebra. Zapewnia świeżość i pochłanianie nieprzyjemnych zapachów przez długi czas, skutecznie likwidując źródła ich powstania.
Sposób użycia

 • WSTRZĄŚNIJ POJEMNIKIEM

  Z uwagi na swój skład, preparat Moje Auto Nano Silver Absorber zapachu 650 ml należy dokładnie wymieszać przed użyciem. W tym celu chwyć stabilnie butelkę i porządnie nią wstrząśnij. Środek nabierze odpowiedniej konsystencji i będzie gotowy do użytku.

  Krok 2

  ODBLOKUJ ATOMIZER

  Przekręć końcówkę atomizera w celu odblokowania spustu. Blokada pozwala zabezpieczyć produkt przed niekontrolowanym rozpryskiem.

  Krok 3

  ROZPYL NA POWIERZCHNIĘ

  Naciskając spust atomizera, rozpyl preparat na powierzchni. Spryskaj nim całą powierzchnię. Moje Auto Nano Silver Absorber zapachu 650 ml skutecznie pozbędzie się przykrych zapachów. Pamiętaj również o tym, by stosować go systematycznie.

  Krok 4

  POCZEKAJ AŻ WYSCHNIE

  Po rozpyleniu środka na powierzchni należy pozwolić mu działać. Poczekaj więc, aż powierzchnia wyschnie. W tym czasie zawarte w produkcie nanocząsteczki zwiążą nieprzyjemne zapachy, a wnętrze odzyska swoją świeżość.

  Krok 5

  ZABLOKUJ ATOMIZER I SCHOWAJ PRODUKT

  Po zakończeniu prac zablokuj atomizer, przekręcając jego końcówkę na funkcję „off”. Następnie odłóż produkt w bezpiecznym miejscu. Przechowuj środek w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i poza zasięgiem dzieci.

Zmagasz się z uporczywym zapachem w aucie? Moje Auto Nano Silver Absorber zapachu 650 ml pomoże Ci pozbyć się problemu. Jego unikalna technologia wykorzystuje nanocząsteczki posiadające doskonałe właściwości absorbujące i dezodoryzujące. Preparat nie maskuje brzydkich zapachów, ale skutecznie je pochłania, likwidując źródło ich powstawania. Gwarantuje doskonałą świeżość, skutecznie pozbywając się uporczywego problemu.

SKĄD BIORĄ SIĘ PRZYKRE ZAPACHY W SAMOCHODZIE?

W większości przypadków źródłem powstawania nieprzyjemnych aromatów jest sam kierowca i pasażerowie. Jeśli przewozisz zakupy w nieszczelnych torbach lub palisz w samochodzie, nie dziw się, że auto przykro pachnie. Podróżujące zwierzęta również pozostawiają swój aromat na tapicerce. Moje Auto Nano Silver Absorber zapachu 650 ml pomaga pozbyć się przykrych zapachów. Jego sekretem jest skuteczne pochłanianie cząsteczek odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Te niestety osadzają się na wszystkich powierzchniach w samochodzie. Dlatego zamiast sprayu odświeżającego, zastosuj absorber zapachu, aby pozbyć się źródła problemu.


JAK DBAĆ O ŚWIEŻOŚĆ W SAMOCHODZIE?

Podróżowanie w czystym i pięknie pachnącym aucie jest niezwykle komfortowe. Jeśli chcesz, aby Twój samochód zawsze dobrze pachniał, postaw na sprawdzone odświeżacze. Może to być Moje Auto skoncentrowany odświeżacz powietrza Świeży lub subtelna zawieszka Moje Auto Insenti Wood OCEAN. Pamiętaj jednak, że odświeżacz nie usunie źródła problemu. Dlatego dla zachowania świeżości należy pamiętać również o regularnym czyszczeniu układu klimatyzacji oraz wietrzeniu auta.


JAK WYCZYŚCIĆ UKŁAD KLIMATYZACJI?

Czyszczenie układu klimatyzacji może wydawać się trudne. Jeśli jednak sięgniesz po sprawdzone i praktyczne produkty, zobaczysz jakie to proste! Moje Auto CleanAir Świeży pozwala skutecznie oczyścić klimatyzację bez zbędnego wysiłku czy stosowania dodatkowych narzędzi. A może chcesz pójść o krok dalej? Wyjmij filtr oraz wyczyść główny kanał dolotowy. Sięgając po Moje Auto Preparat do czyszczenia klimatyzacji, wykonasz to szybko i bez większego wysiłku.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09