MOJE AUTO SPRAY DO KOKPITU BŁYSZCZĄCY BLACK

Preparat do czyszczenia kokpitu. Czyści i konserwuje wszelkie elementy plastikow

15,40 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
15,40 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowaniePielęgnacja kokpitu
Pojemność750 ml
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-113

Opis produktu

Preparat do czyszczenia kokpitu. Czyści i konserwuje wszelkie elementy plastikowe wewnątrz samochodu. Preparat antystatyczny – zmniejsza możliwość ponownego osadzania się kurzu. Pozostawia czyszczone powierzchnie błyszczące, nadając im przyjemny zapach, opóźnia proces starzenia się plastiku.

Nowa, Dwufazowa formuła:

  • Wnika głęboko w powierzchnię, zabezpieczając przed promieniowaniem UV, na zewnątrz pozostawiając warstwę silnie nabłyszczającą.
  • W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów nie zawiera rozpuszczalników, co gwarantuje idealny zapach i pełne bezpieczeństwo dla użytkownika.


Sposób użycia


Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Kokpit błyszczący Black,
  • Miękką szmatkę do polerowania.

Krok 1

POTRZĄŚNIJ POJEMNIKIEM

Przed użyciem wstrząśnij pojemnik. Kilkukrotne i energiczne potrząsanie pozwoli na wymieszanie składników w preparacie i uzyskanie odpowiedniej konsystencji. Dzięki temu produkt zapewni optymalne rezultaty.

Krok 2

ZDEJMIJ ZATYCZKĘ

Preparat Moje Auto Kokpit błyszczący Black zamknięty jest w specjalnym pojemniku z aerozolem. Jako produkt pod wysokim ciśnieniem posiada zatyczkę zabezpieczającą przed niekontrolowanym użyciem. Aby zastosować produkt, należy zdjąć zatyczkę, która odblokuje atomizer.

Krok 3

NANIEŚ PREPARAT

Teraz należy nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię. W tym celu spryskaj bezpośrednio kokpit lub nanieś środek na szmatkę i równomiernie rozprowadź po desce rozdzielczej. W okolicy okien zalecamy nanoszenie preparatu za pomocą miękkiej szmatki.

Nie spryskiwać kierownicy, pedałów ani szyb!

Krok 4

WYPOLERUJ

Po naniesieniu produktu na czyszczoną powierzchnię należy ją wypolerować. Do tego celu warto wykorzystać miękką ściereczkę np. z mikrofibry, którą przetrzesz kokpit, nadając mu ostatecznego połysku. W przypadku powierzchni mocno porowatych, czynność z kroku 3 i 4 należy powtórzyć.

Krok 5

ZAMKNIJ POJEMNIK I ODŁÓŻ W BEZPIECZNE MIEJSCE

Po zakończeniu czyszczenia zamknij pojemnik z preparatem, nakładając na atomizer załączoną zatyczkę. Odstaw produkt w bezpieczne miejsce z dala od źródeł ciepła i ognia. Produkt przechowuj zawsze poza zasięgiem dzieci!

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09