MOJE AUTO SPRAY DO KOKPITU BŁYSZCZĄCY JABŁKO

Preparat do czyszczenia kokpitu. Czyści i konserwuje wszelkie elementy plastikowe

15,40 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
15,40 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowaniePielęgnacja kokpitu
Pojemność750 ml
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-103

Opis produktu

Preparat do czyszczenia kokpitu. Czyści i konserwuje wszelkie elementy plastikowe wewnątrz samochodu. Preparat antystatyczny – zmniejsza możliwość ponownego osadzania się kurzu. Pozostawia czyszczone powierzchnie błyszczące, nadając im przyjemny zapach, opóźnia proces starzenia się plastiku.

Nowa, Dwufazowa formuła:

  • Wnika głęboko w powierzchnię, zabezpieczając przed promieniowaniem UV, na zewnątrz pozostawiając warstwę silnie nabłyszczającą.
  • W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów nie zawiera rozpuszczalników, co gwarantuje idealny zapach i pełne bezpieczeństwo dla użytkownika.

Produkt dostępny w dwóch pojemnościach – 750 i 500 mlSposób użycia


Krok 1

WSTRZĄŚNIJ PRODUKT PRZED UŻYCIEM

Zanim zastosujesz preparat, wstrząśnij energicznie pojemnikiem. Czynność ta sprawi, że składniki produktu wymieszają się, a sam środek nabierze odpowiedniej konsystencji. Ułatwi to jego nakładanie i poprawi rezultaty działania produktu.

Krok 2

ŚCIĄGNIJ ZATYCZKĘ ZABEZPIECZAJĄCĄ

Preparat został umieszczony w pojemniku pod wysokim ciśnieniem. Dla wygody użytkowania wyposażony jest w precyzyjną dyszę dozującą, którą zabezpieczono plastikową zatyczką. Dzięki niej produkt chroniony jest przed niekontrolowanym rozpryskiem. W celu użycia preparatu usuń zatyczkę i odłóż ją na bok.

Krok 3

ROZPROWADŹ PREPARAT NA CZYSZCZONEJ POWIERZCHNI

Nanieś środek na czyszczoną powierzchnię. Możesz to zrobić spryskując ją bezpośrednio, lub też nanosząc produkt na szmatkę. Bez względu na sposób aplikacji, rozprowadź produkt, rozcierając go równomiernie szmatką. Pamiętaj, aby w okolicach okien nanosić Moje Auto Kokpit błyszczący Jabłko za pomocą szmatki.

WAŻNE! Nie spryskiwać kierownicy, pedałów ani szyb!

Krok 4

WYPOLERUJ MIKROFIBRĄ

Teraz czas na polerowanie preparatu, by osiągnąć połysk. Sięgnij po szmatkę z mikrofibry i pocieraj czyszczoną powierzchnię do uzyskania zadowalającego efektu. Ta czynność nie tylko nabłyszcza, ale także pozwala wprowadzić preparat w głąb czyszczonej powierzchni. Jeśli Twój kokpit jest mocno porowaty, warto powtórzyć czynność z trzeciego i czwartego kroku.

Krok 5

ZAMKNIJ I SCHOWAJ

Kiedy wyczyścisz już wszystkie plastikowe elementy wewnątrz samochodu, nałóż z powrotem plastikową zatyczkę na butelkę. Następnie odłóż produkt w bezpieczne miejsce z dala od źródeł ognia i ciepła. Pamiętaj również, by przechowywać go poza zasięgiem dzieci!

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09