MOJE AUTO - Nano Preparat do Czyszczenia Klimatyzacji 200ml

Nano Preparat do Czyszczenia Klimatyzacji 200ml
22,40 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
22,40 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowanieCzyszczenie klimatyzacji
Pojemność200 ml
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-535

Opis produktu

Preparat do czyszczenia klimatyzacji pozwala na efektywne oczyszczanie układu klimatyzacyjnego w samochodzie. Eliminuje grzyby i bakterie.

Chcąc zagwarantować sobie, jak i swoim pasażerom dobre warunki podczas jazdy, musisz zadbać o regularne czyszczenie klimatyzacji. Optymalna temperatura, czystość i przyjemny zapach to gwarancja komfortu w czasie podróży. Moje Auto NANO SILVER KLIMATYZACJA – Preparat do czyszczenia klimatyzacji pozwala szybko i skutecznie pozbyć się bakterii i grzybów z każdej klimy. Jest prosty w użytkowaniu, a specjalna technologia skutecznie blokuje namnażanie się drobnoustrojów.Sposób użycia


Krok 1

WYŁĄCZ KLIMĘ I USTAW NAWIEW

Zanim rozpoczniesz proces dezynfekcji, wyłącz klimatyzację w swoim samochodzie. Następnie ustaw nagrzewnicę na zimne powietrze i maksymalną moc dmuchawy. Ustaw system na nawiew centralny deski rozdzielczej.

Krok 2

WYJMIJ FILTR PRZECIWPYŁKOWY

Usuń filtr przeciwpyłkowy systemu klimatyzacji. Zazwyczaj znajduje się on w bezpośrednim kanale dolotu klimatyzacji. Zwykle tuż pod deską rozdzielczą po stronie pasażera. Jego wyjęcie nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi.

Krok 3

WSTRZĄŚNIJ POJEMNIK PRZED UŻYCIEM

Zanim użyjesz preparatu Moje Auto NANO SILVER KLIMATYZACJA, wstrząśnij pojemnik. Pozwoli to na zmieszanie się składników i stworzenie odpowiedniej konsystencji preparatu. Wylot rurki dozującej umieść bezpośrednio w środku głównego kanału dolotowego klimatyzacji.

Krok 4

ROZPOCZNIJ DOZOWANIE PREPARATU

Kiedy wsuniesz rurkę dozującą do końca, czas na rozpylenie preparatu. W tym celu przyciśnij atomizer, zwalniając zawartość pojemnika. Stosuj długie serie rozpylania, aż do zużycia całej zawartości pojemnika. Następnie wyjmij rurkę dozującą i odczekaj około 15 minut.

Krok 5

ZAMONTUJ FILTR I WYWIETRZ SAMOCHÓD

Po około 15 minutach zamontuj z powrotem filtr przeciwpyłkowy i wywietrz dokładnie samochód. Po zakończeniu zabiegu można normalnie użytkować auto. Preparat Moje Auto NANO SILVER KLIMATYZACJA posiada Pozwolenie Ministerstwa Zdrowia, co daje gwarancję bezpieczeństwa i jakości produktu.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09