MOJE AUTO - Pianka do Czyszczenia Szyb 400ml

Pianka do Czyszczenia Szyb 400ml
8,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
8,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
Zastosowanieczyszczenie szyb
Pojemność400 ml
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-025

Opis produktu

Uniwersalny środek przeznaczony do czyszczenia szyb samochodowych, lusterek, reflektorów, lamp kierunkowskazów. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne, kurz, błoto, tłuszcz. Nie pozostawia smug. Doskonale usuwa kurz i jednocześnie zmniejsza osadzanie się pary na wewnętrznej stronie szyb samochodowych.Sposób użycia


Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Pianka do czyszczenia szyb samochodowych,
  • Czystą szmatkę.

Krok 1

POTRZĄŚNIJ POJEMNIKIEM

Moje Auto Pianka do czyszczenia szyb samochodowych to preparat zamknięty w pojemniku o wysokim ciśnieniu. W celu prawidłowego wymieszania się składników należy dokładnie wstrząsnąć produkt. Energiczne potrząśnięcie pojemnikiem przygotuje środek do prawidłowego użytkowania.

Krok 2

NANIEŚ PREPARAT NA SZYBĘ

Spryskaj preparatem całą powierzchnię szyby z odległości około 20 centymetrów. Nanoś środek, dokładnie pokrywając całą czyszczoną powierzchnię.

Krok 3

Moje Auto Pianka do czyszczenia szyb samochodowych skutecznie usuwa zabrudzenia dzięki specjalnej formule. Aby preparat mógł wejść w reakcję z zabrudzeniami, należy pozostawić go na szybie przez kilkanaście sekund.

Krok 4

Po odczekaniu kilku chwil należy czystą i suchą ściereczką zetrzeć pozostałość preparatu. Pianka związała już zabrudzenia, dzięki czemu po usunięciu jej szyba pozostanie czysta i lśniąca.

Krok 5

WYPOLERUJ POWIERZCHNIĘ SUCHĄ SZMATKĄ

Po usunięciu resztek preparatu należy przetrzeć szybę czystą i suchą ściereczką. Takie krótkie polerowanie nada jej blasku.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09