PŁYN DO USUWANIA OWADÓW MOJE AUTO 650ML ATOMIZER

Preparat do usuwania owadów z powierzchni szklanych, elementów lakierowanych, gumowych i plastikowych

9,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
9,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajAtomizer
ZastosowanieUsuwanie Insektów
Pojemność650 ml
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-054

Opis produktu

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do usuwania trudnych zabrudzeń organicznych z powierzchni szklanych, a także z elementów lakierowanych, gumowych i plastikowych. Dzięki specjalnie opracowanej formule łączy w sobie skuteczność i szybkość działania z bezpieczeństwem w kontakcie z lakierem samochodowym. Nie pozostawia tłustych plam, nadaje połysk czyszczonym powierzchniom. Doskonały do czyszczenia szyb, reflektorów, zderzaków, spojlerów, karoserii.Sposób użycia


Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Preparat do usuwania insektów INSEKTY,
  • Wodę,
  • Suchą, miękką ściereczkę np. mikrofibrę.

Krok 1

WSTRZĄŚNIJ PREPARAT

Przed użyciem należy wymieszać preparat w celu połączenia się składników. Aby uzyskał on odpowiednią konsystencję, wstrząśnij kilkukrotnie pojemnikiem.

Krok 2

SPRYSKAJ POWIERZCHNIĘ

Odblokuj atomizer i nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię. Możesz zastosować Moje Auto Preparat do usuwania insektów INSEKTY zarówno na szyby, reflektory, jak i karoserię. Pokryj dokładnie wszystkie zabrudzone miejsca środkiem.

UWAGA! Nie należy stosować preparatu na rozgrzane powierzchnie!

Krok 3

ODCZEKAJ OKOŁO 1 MINUTĘ

Po spryskaniu zabrudzeń preparatem należy odczekać około 1 minutę. To czas, w którym składniki aktywne produktu wnikną w zabrudzenia, zmiękczając je i ułatwiając ich usunięcie. Preparat w tym czasie zwiąże wszystkie zabrudzenia organiczne.

WAŻNE! Nie wolno dopuścić do wyschnięcia produktu na powierzchni!

Krok 4

SPŁUCZ POWIERZCHNIĘ WODĄ

Po odczekaniu 1 minuty, czyszczoną powierzchnię należy obficie spłukać czystą wodą. Zmyje ona resztki preparatu wraz z zabrudzeniami. Jeśli po spłukaniu niektóre zabrudzenia wciąż są widoczne, czynność należy powtórzyć.

Krok 5

WYTRZYJ POWIERZCHNIĘ DO SUCHA

Po spłukaniu preparatu należy przetrzeć powierzchnię czystą i miękką ściereczką z mikrofibry. Pozwoli to osuszyć i wypolerować powierzchnię, pozostawiając ją czystą i lśniącą.

Dodatkowe informacje


Moje Auto Preparat do usuwania insektów INSEKTY to gotowy do użycia preparat, który skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia po insektach. Z powodzeniem można go stosować na powierzchniach szklanych, jak i lakierowanych, gumowych czy plastikowych. Specjalna formuła gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, a wysoka skuteczność zapewnia szybkie i bezproblemowe czyszczenie. Plamy po owadach to problem zarówno kierowców samochodowych, jak i motocyklistów. Preparat Moje Auto INSEKTY pomoże się ich pozbyć bez pozostawiania tłustych plam, smug czy zacieków. Dodatkowo pielęgnuje czyszczone powierzchnie, nadając im naturalny połysk.

Warto przeczytać: Jak usunąć insekty i zabrudzenia organiczne z karoserii?

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09