Odrdzewiacz Mos2 150ml

Odrdzewiacz Mos2 150ml
7,90 zł szt

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Preparat przeznaczony do usuwania tlenków na powierzchniach metalowych. Przydatny w domu i warsztacie, pomaga w odkręcaniu śrub, nakrętek oraz świec zapłonowych. Dodatki sprawiają, że powierzchnia jest dodatkowo zabezpieczana przed dalszą korozją, nasmarowana oraz chroniona przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Specjalny olej oraz dodatek siarczku molibdenu korzystnie wpływają na powłokę utworzoną na powierzchni po użyciu preparatu. Rdzewienie metalowych powierzchni jest niepożądane nie tylko estetycznie – korozja sięgająca w głąb metalu właściwie czyni element bezużytecznym. Łatwa i szybka aplikacja bardzo usprawnia ochronę wrażliwych elementów.

Dzięki puszce możemy też skierować substancję na miejsce, w którym potrzebujemy pozbyć się rdzy – na przykład na oporną śrubę czy gwint.

Użycie preparatu pozwoli też na zabezpieczenie powierzchni przed dalszym utlenianiem i tym samym wydłuży żywotność elementu. Szczególnie przyda się w zimie, w czasie opadów śniegu i odśnieżania dróg przez solarki i piaskarki.

Więcej informacji
Rodzajspray
ZastosowanieOdrdzewiacz
Pojemność150 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A71

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09