Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

AKRA 770 ATOM skuteczny płyn do mycia silnik i posadzek - 770ml

AKRA ATOM skuteczny płyn do mycia silnik i posadzek - 770ml

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

K2 AKRA to niezwykle skuteczny płyn do mycia silnika i części, narzędzi warsztatowych, posadzek i wielu innych. Specjalnie dobrane aktywne nanocząsteczki wspomagają proces odtłuszczania i mycia. Dzięki temu czyszczone elementy wyglądają jak nowe. Jest bezpieczny dla plastików, elementów gumowych, lakierowanych i chromowanych. Posiada specjalny pakiet inhibitorów korozji. Nie zawiera rozpuszczalników i substancji ropopochodnych, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska. Biodegradowalność wynosi 60% już w ciągu 28 dni. SPOSÓB UŻYCIA: Wstrząsnąć przed użyciem. Mycie silnika: 1, Upewnić się czy silnik jest zimny. 2, Zabezpieczyć elementy układu elektrycznego. 3, Spryskać brudne powierzchnie K2 AKRĄ. 4, Odczekać 30-45 sekund. 5, Spłukać silnym strumieniem wody, w razie potrzeby przetrzeć szmatką do sucha. 6, W przypadku silnych zabrudzeń np. nagar, usunąć brud mechanicznie np. szczoteczką. Mycie narzędzi: Zanurzyć narzędzia w pojemniku z K2 AKRĄ na kilka minut lub godzin w zależności od stopnia zabrudzenia. K2 AKRĘ można stosować do maszyn z zamkniętym obiegiem myjącego środka. Uwaga: Nie nanosić produktu na rozgrzany silnik. Nie dopuszczać do wyschnięcia produktu na czyszczonej powierzchni.
Więcej informacji
ProducentK2
Kod produktuK177
Pojemność770 ml
ZastosowanieCzyszczenie silników i posadzek
Rodzajpłyn
EAN5906534000231
LiniaArka 770 atom
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.