BRAKE CLEANER 600ML SPRAY do czyszczenia hamulców - 600ml

BRAKE CLEANER SPRAY do czyszczenia hamulców - 600ml
15,10 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
15,10 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
Zastosowanieczyszczenie tarcz hamulcowych
Pojemność600 ml
ProducentK2
Kod produktuW105

Opis produktu

K2 BRAKE CLEANER jest produktem przeznaczonym do oczyszczania układu hamulcowego i jego elementów. Bardzo skutecznie radzi sobie z odtłuszczaniem hamulców tarczowych i bębnowych, sprzęgła, metalowych powierzchni, także części i narzędzi warsztatowych.

Eliminuje piszczenie i hałas. O przyjemnym, cytrynowym zapachu. Łatwy w aplikacji. Pozbawiony szkodliwych rozpuszczalników na bazie chloru i innych substancji określanych jako szkodliwe dla zdrowia.

Produkt od K2 pozwala w łatwy i, co najważniejsze, skuteczny sposób przeprowadzić czyszczenie układu hamulcowego w naszym samochodzie. Aplikacja jest niezwykle prosta – wystarczy spryskać zabrudzony element, odczekać do całkowitego wyparowania lub wytrzeć suchą i czystą szmatką.

Brak szkodliwych składników chemicznych oraz przyjemny zapach sprawią, że nawet czyszczenie najbardziej zabrudzonych elementów czy narzędzi nie będzie nieprzyjemne.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09