Contact Cleaner 250 ml

Contact Cleaner 250 ml
20,70 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
20,70 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
Zastosowanieczyszczenie styków
Pojemność250 ml
ProducentWD-40
Kod produktu03-119

Opis produktu

WD-40 CONTACT CLEANER to produkt idealny do usuwania oleju, zabrudzeń oraz resztek topnika z części elektroniki lub urządzeń elektrycznych. Cechuje go bardzo dobra penetracja. Jest bezpieczny do stosowania nawet przy wrażliwych częściach. Nie pozostawia osadów lub resztek, szybko spływając z powierzchni, na którą został naniesiony.

Bardzo łatwa i szybka aplikacja. Należy nanosić na ostygnięte elementy. Produkt znajdzie zastosowanie nie tylko przy czyszczeniu lub konserwacji elektroniki samochodowej, ale przede wszystkim przyda się majsterkowiczom. Można użyć go także przy czyszczeniu płytek modułowych w laptopach, złączy HDMI czy ekranów urządzeń (po wcześniejszym kontakcie z producentem urządzenia).

Szybko usuwa nawet mikroskopijne krople, które mogłyby zakłócać pracę urządzenia lub nawet prowadzić do jego uszkodzenia. Dzięki szybkiemu wnikaniu w trudno dostępne miejsca sprawdzi się nawet przy skomplikowanych częściach.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09