Klej do Tapicerki 400ml - Areozol

Klej do Tapicerki 400ml - Areozol
24,10 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
24,10 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowanieKlejenie tapicerki
Pojemność400 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A37

Opis produktu

Uniwersalny środek do klejenia tapicerki i dywaników w formie aerozolu. Przeznaczony do trwałego mocowania materiałów. W miejscu aplikacji tworzy elastyczne i odporne na wilgoć połączenie.

Klej zachowuje swoje właściwości w zakresie temperatur od -40°C do +70°C. Forma aerozolu pozwala na łatwe punktowe zastosowanie preparatu i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Przyklejenie podsufitki w samochodzie (lub innych odklejających się elementów) zajmie zaledwie kilka minut. Duża ilość kleju sprawia, że możemy go wykorzystywać także do doraźnych napraw w domu czy na przykład w modelarstwie.

Dzięki wodoodporności nadaje się do stosowania także tam, gdzie połączenie będzie narażone na stały lub tymczasowy kontakt z cieczą. Dzięki dużej tolerancji na temperaturę można używać go także w elementach znajdujących się na zewnątrz – warunki atmosferyczne nie wpłyną na jakość połączenia.

Przydatny zarówno w domu, jak i garażu.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09