Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Klej Epoksydowy do Metalu 5 Minut - Strzykawka 25ml

Klej Epoksydowy do Metalu 5 Minut - Strzykawka 25ml

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Klej epoksydowy do metalu to bardzo szybko utwardzająca się masa epoksydowo-stalowa. Przeznaczona do naprawiania uszkodzonych elementów wykonanych ze stopów metali, tworzyw sztucznych, drewna, ceramiki oraz innych materiałów. Spoiwo jest bardzo twarde i odporne na działanie wilgoci oraz bardziej agresywnych cieczy takich jak oleje, benzyna, woda i inne. Jest polecane przede wszystkim dla majsterkowiczów, którzy muszą trwale łączyć elementy, z jakimi nie poradzą sobie tradycyjne kleje. Ogromną zaletą kleju epoksydowego jest fakt, że wstępne utwardzenie następuje już po upływie kilku minut (od 4 do 10, w zależności od temperatury otoczenia). Po upływie jednej godziny utwardzenie to już 80%. Na pełne utwardzenie trzeba poczekać dobę, jeśli jednak zależy nam na czasie, to produkt będzie doskonałym wyborem. Także wysoka odporność na temperaturę (aż +120°C) sprawia, że można polecić go także do łączenia tych elementów, które narażone są na działanie ciepła. Dzięki możliwości trwałego łączenia metali klej znajdzie też zastosowanie w domu, przy doraźnych naprawach.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A43
Pojemność25 ml
ZastosowanieKlejenie metalu
RodzajKlej
EAN5905694011989
LiniaKlej epoksydowy do metalu
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.