Kontakt spray do czyszczenia, konserwacji instalacji elektrycznych - 400ml

Kontakt spray do konserwacji instalacji elektrycznych - 400ml
17,00 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
17,00 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Pojemność400 ml
ProducentK2
Kod produktuW125

Opis produktu

K2 KONTAKT SPRAY to produkt przeznaczony do czyszczenia i odtłuszczania części elektrycznych. Do użycia przy konserwacji świec zapłonowych, przewodów, styków czy bezpieczników. Poprawia przewodzenie prądu i ułatwia zapłon. Chroni powierzchnie przed korozją oraz wilgocią, zapobiega także utlenianiu się powierzchni i stratom napięcia. Wyraźnie zwiększa niezawodność instalacji elektrycznych w pojazdach mechanicznych. Łatwy w aplikacji. Nie stosować z lakierowanymi kablami i uzwojeniem.

K2 KONTAKT SPRAY jest preparatem przeznaczonym do szczególnie wrażliwych części elektrycznych, które czyścić należy ze szczególną ostrożnością. Produkt wywiązuje się ze swojej roli znakomicie – bardzo szybko odtłuszcza zabrudzone powierzchnie i jednocześnie zabezpiecza je przed niezwykle szkodliwą tutaj wilgocią czy rdzą. Całe czyszczenie to tak naprawdę naniesienie preparatu na czyszczony element i zebranie jego nadmiaru szmatką.

To idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na wydłużeniu żywotności instalacji elektrycznej w samochodzie, a także na uporaniu się z uciążliwym brudem.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09