Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Ma 406 Błyskawiczny Klej Konstrukcyjny 10g

Zostały tylko 5 sztuki

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Bardzo szybko działający klej konstrukcyjny, pozwalający na klejenie elementów wykonanych z różnych tworzyw sztucznych oraz gumy. Polecany przede wszystkim do połączeń trudno sklejalnych, z którymi nie poradzą sobie inne kleje. Odpowiedni zarówno do klejenia większych elementów, jak i tych całkiem drobnych. Największą zaletą kleju jest przede wszystkim ogromna szybkość działania – już w ciągu kilku sekund od aplikacji następuje wiązanie sklejanych elementów. To pozwala na przeprowadzenie błyskawicznych napraw zarówno w garażu, jak i w domu. Nie trzeba czekać, jak w wielu przypadkach, kilkunastu godzin na pełne stwardnienie substancji. Dozownik pozwala na bardzo precyzyjne nałożenie kleju także w miejscach trudno dostępnych. System zamknięcia zastosowany przez producenta zapobiega zatkaniu się dozownika i problemom z aplikacją. Ogranicza to konieczność późniejszego czyszczenia nadmiaru kleju. Uzyskane połączenie jest wytrzymałe i dobrze spełnia swoją rolę.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A45
ZastosowanieKlejenie gumy i tworzyw sztucznych
RodzajKlej
EAN5905694012061
LiniaKlej konstrukcyjny
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.