Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Mieszanka do Spawania Na Zimno 4 Minuty 56g

Zostały tylko 5 sztuki

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Mieszanka to masa epoksydowostalowa. Charakteryzuje się wysoką szybkością utwardzania i służy do naprawy uszkodzonych lub pękniętych przedmiotów wykonanych z metali, drewna, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz innych materiałów. Spoiwo jest bardzo twarde oraz odporne na działanie wody, olejów i innych płynów. Duża odporność temperaturowa, do 150°C. Spoiwo będzie przydatne zarówno w warsztacie do naprawy pękniętych czy uszkodzonych elementów, ale także w domu. Nadaje się zarówno do naprawy metalowych elementów silnika, chłodnicy, innych mechanicznych części, a także do grzejników czy innych metalowych urządzeń obecnych w domu. Spoiwo jest odporne na działanie wody i bardziej agresywnych płynów, z powodzeniem można więc stosować je do naprawiania elementów pracujących w agresywnym środowisku. Wstępne utwardzenie następuje już po kilku minutach. Nie wymaga żadnego specjalistycznego osprzętu do aplikacji. Niska cena sprawia, że to doskonałe rozwiązanie do pomniejszych napraw w domu czy warsztacie.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A40
ZastosowanieUniwersalna masa epoksydowa
RodzajKlej
EAN5905694011873
LiniaSpawanie na zimno
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.