Mobiler LongLife Czerwony G12 . Płyn "gotowy do użycja" - 5L

Mobiler LongLife Czerwony G12 . Płyn "gotowy do użycja" - 5L
37,30 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
37,30 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpłyn do chłodnic
Zastosowaniedo układu chłodzenia
Pojemność5 l
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu61-111
Maksymalna ilość w paczce4 sztuki (w przypadku zamówienia większej ilości prosimy o kontakt telefoniczny)

Opis produktu

Mobiler LongLife to wysokiej jakości nowoczesny czerwony płyn do chłodnic samochodowych. Charakteryzuje się wysokimi parametrami użytkowymi. Jego skład został wzbogacony o środki antykorozyjne i uszlachetniające, które zapobiegają niszczeniu układu chłodzenia i jednocześnie konserwują go w trakcie pracy. Pozwala na utrzymanie optymalne temperatury silnika w lecie, w zimie jest odporny nawet na siarczyste mrozy (do -35°C).

Dobry płyn chłodniczy ma ogromne znaczenie dla silnika, serca samochodu. To właśnie Mobiler Long Life jest środkiem, który doskonale radzi sobie ze swoim zadaniem, czyli utrzymaniem optymalnej temperatury podczas pracy jednostki napędowej. Wzbogacony skład pozwala jednocześnie na utrzymanie układu chłodzenia w dobrej kondycji.

Pozwala to na uniknięcie rdzewienia czy mikrowycieków mających wpływ na jakość pracy układu. Środek spełnia rygorystyczne amerykańskie normy (ASTM D3306, ASTM D 2570) oraz normę PN-C 40007. Oferuje wysoką żywotność oraz możliwość mieszania go z innymi płynami na bazie glikolu etylenowego, we wszystkich kolorach.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09