Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Odkamieniacz Chłodnicy 400ml

Odkamieniacz Chłodnicy 400ml

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Przeznaczony do szybkiego oczyszczenia układu chłodzenia. Udrażnia zablokowane przewody wody, usuwając zalegające w nich rdzę i szlam. Pomaga utrzymać układ w dobrej kondycji i poprawia odprowadzanie ciepła. Układ chłodzenia w trakcie eksploatacji w naturalny sposób ulega zabrudzeniu – szlam, kurz czy rdza zaczynają zapychać układ, powodując pogorszenie parametrów pracy i tym samym gorsze odprowadzanie ciepła. Odkamieniacz chłodnicy pozwala na szybkie oczyszczenie układu, najlepiej przy wymianie płynu chłodniczego. Jego aplikacja nie różni się niczym od innych płynów przeznaczonych do układów chłodzenia – oczyszczenie rur i kanalików nie sprawi nam żadnego problemu i nie będzie wymagało specjalistycznych narzędzi. Płyn nie jest drogi, warto pamiętać więc o regularnym odkamienianiu układu. Lepsze odprowadzanie ciepła z silnika na pewno przysłuży się jego żywotności i poprawi parametry jego pracy, zmniejszając też ryzyko awarii czy wycieku z samego układu chłodzenia.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A31
Pojemność400 ml
Zastosowaniedo układu chłodzenia
Rodzajpłyn
EAN5905694007005
LiniaOdkamieniacz chłodnicy
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.