Kategorie

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

03
PODAJ PARAMETRY
SZUKANEGO PRODUKTU
Oleje
Szukanie podstawowe
Filtry
Kupuj przez
  1. Producent GM
FILTRY
Producent
Producent
Klasa lepkości (SAE)
Klasa lepkości (SAE)
  1. 5W30 3 produkty
  2. 15W40 2 produkty
  3. 10W40 2 produkty
1 z 1
1 z 1
Oleje

Oleje do samochodów

Kup olej samochodowy w przystępnej cenie i zadbaj o bezproblemowe działanie swojego pojazdu. Oferujemy oleje silnikowe, do skrzyni biegów, do układu wspomagania, a także do dyferencjałów i mostów. Wybierz spośród produktów marki Castrol, Elf, Lotos, Mobil, Motul, Orlen, Shell, Total oraz innych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, doskonałe zabezpieczenie towaru oraz szybką wysyłkę kurierską, ponieważ GoRabbit.pl to sklep tworzony przez kierowców i dla kierowców.

Oleje silnikowe

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych produktów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania samochodu i utrzymania go w dobrym stanie. Służy do smarowania silnika i zmniejszania tarcia poruszających się części, ale nie tylko. Jego zadaniem jest również chłodzenie oraz zabezpieczanie elementów przed rdzą. W GoRabbit.pl znajdziesz oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne – o różnych klasach lepkości i normach. Produkty są dostępne w butelkach o pojemnościach od 500 ml do 20 l. Przy wyborze zwróć uwagę na klasę jakości API I ACEA (związane z kompatybilnym typem silnika).

Oleje do skrzyń biegów

Olej do skrzyni biegów, podobnie jak silnikowy, chroni przed tarciem i chłodzi części mechaniczne, ale zarazem służy do niwelowania hałasu powodowanego przez ruchome elementy mechanizmu. Najwięcej typów tego rodzaju oleju oferują producenci Elf, Orlen i Total.

Oleje do układów wspomagania, dyferencjału i mostów napędowych

Olej do układu wspomagania kierownicy zapobiega przegrzewaniu się i uszkodzeniom mechanicznym. Do wyboru są oleje półsyntetyczne, syntetyczne i mineralne o różniących się właściwościach czy wpływie na różne rodzaje materiału. Oleje do dyferencjałów i mostów napędowych umożliwiają natomiast prawidłowe funkcjonowanie osi napędowych oraz mechanizmu pozwalającego zachować kontrolę na zakrętach.

Nie jesteś pewny, jakie znaczenie ma gęstość oleju? Nie wiesz, jaki produkt wybrać do swojego pojazdu? Zastanawiasz się, która marka będzie dla Ciebie najlepsza? W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się telefonicznie z naszymi konsultantami. Na infolinii czekają specjaliści z dziedziny motoryzacji, którzy chętnie udzielą Ci rady.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.