Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Preparat Czyszczący do Przepływomierzy 250ml - Aplikator

Preparat Czyszczący do Przepływomierzy 250ml - Aplikator

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Preparat do czyszczenia przepływomierzów z nagromadzonych kurzu, oparów spalin czy olejów oraz innych zanieczyszczeń. Przeznaczony do przepływomierzów powietrza w silnikach wysokoprężnych oraz benzynowych. Pozwala na precyzyjne i skuteczne czyszczenie dzięki dołączonej rurce. Pozbawiony chloru i glikolu w składzie. Utrzymanie drożnego przepływomierza jest istotne nie tylko dla prawidłowej pracy silnika, ale też naszego portfela. Zaburzone pomiary oznaczają gorsze osiągi, większe spalanie i nierówną pracę, w skrajnych przypadkach nawet znacznie szybsze zużycie elementów. Dzięki zastosowaniu preparatu możliwe jest przywrócenie prawidłowości pomiarów. Tym samym możliwe jest poprawienie pracy silnika oraz zmniejszenie zużycia paliwa, a także polepszenie startu na biegu jałowym. Pozwala uniknąć niepotrzebnych wizyt w serwisie, a w skrajnych sytuacjach nawet wymiany turbosprężarki czy samego przepływomierza. Oczywiście przekłada się to na znacznie mniejsze wydatki związane tylko z konserwacją, nie z naprawą.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A50
Pojemność250 ml
Zastosowanieczyszczenie przepływomierza
Rodzajspray
EAN5905694012320
LiniaPreparat do czyszczenia przepływomierzy
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.