Preparat do Czyszczenia EGR 400ml

Preparat do Czyszczenia EGR 400ml
12,60 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
12,60 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
Zastosowanieczyszczenie egr
Pojemność400 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A22

Opis produktu

Bardzo skuteczny preparat przeznaczony do czyszczenia oraz odtłuszczania elementów takich jak przepustnice czy zawory. Odpowiednio dobrane i zmieszane rozpuszczalniki pozwalają na szybkie usunięcie z zabrudzonych powierzchni nawet najbardziej oporne brudy i naloty!

Doskonały wybór do warsztatu. Szybko rozwiąże problem trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Ułatwi też konserwację części i pomoże utrzymać je w dobrej sprawności. Nagary i naloty to często prawdziwa zmora w warsztacie – ich usunięcie konwencjonalnymi metodami jest bardzo trudne.

Preparat do czyszczenia EGR 400ml jest tu rozwiązaniem, które pozwoli na szybkie uporanie się z problemem w prosty sposób. Nie tylko oczyścimy dzięki niemu zanieczyszczone powierzchnie, ale też udrożnimy wnętrze elementów. To zagwarantuje lepszy przepływ mieszanki paliwowo-powietrznej.Poprawi się także niezawodność wyczyszczonego elementu, który nie będzie narażony na awarie związane ze zmniejszeniem wydajności czy wręcz zatkaniem przewodów.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09