Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Preparat do Czyszczenia EGR 400ml

Zostały tylko 5 sztuki

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Bardzo skuteczny preparat przeznaczony do czyszczenia oraz odtłuszczania elementów takich jak przepustnice czy zawory. Odpowiednio dobrane i zmieszane rozpuszczalniki pozwalają na szybkie usunięcie z zabrudzonych powierzchni nawet najbardziej oporne brudy i naloty. Doskonały wybór do warsztatu. Szybko rozwiąże problem trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Ułatwi też konserwację części i pomoże utrzymać je w dobrej sprawności. Nagary i naloty to często prawdziwa zmora w warsztacie – ich usunięcie konwencjonalnymi metodami jest bardzo trudne. Preparat do czyszczenia EGR 400ml jest tu rozwiązaniem, które pozwoli na szybkie uporanie się z problemem w prosty sposób. Nie tylko oczyścimy dzięki niemu zanieczyszczone powierzchnie, ale też udrożnimy wnętrze elementów. To zagwarantuje lepszy przepływ mieszanki paliwowo-powietrznej. Poprawi się także niezawodność wyczyszczonego elementu, który nie będzie narażony na awarie związane ze zmniejszeniem wydajności czy wręcz zatkaniem przewodów.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A22
Pojemność400 ml
Zastosowanieczyszczenie egr
Rodzajspray
EAN5905694010166
LiniaPreparat do czyszczenia egr
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.