Preparat do Czyszczenia EGR Silny 650ml - Atomizer

Preparat do Czyszczenia EGR Silny 650ml - Atomizer
12,40 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
12,40 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajAtomizer
Zastosowanieczyszczenie egr
Pojemność650 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A56

Opis produktu

Skuteczny oraz silny środek przeznaczony do czyszczenia silnika. Pozwala na szybkie usunięcie zanieczyszczeń takich jak nagary, tłuste naloty, plamy oleju czy osady węglowe z metalowych powierzchni!

Bezpieczny także dla gumy, aluminium oraz lakieru. Łatwa aplikacja oraz użycie. Preparat niezwykle ułatwia poradzenie sobie z uporczywymi brudami nie tylko na silniku.

Usunięcie tłustych nalotów czy osadów może być bardzo trudne nawet z użyciem chemii samochodowej. Tutaj do czynienia mamy z formułą zaprojektowaną do rozpuszczania zaschniętych, trudnych do zmycia zabrudzeń. Preparat pomaga utrzymać silnik w czystości, dzięki czemu bardzo szybko możemy stwierdzić obecność i źródło potencjalnego wycieku. Przy regularnym czyszczeniu silnika także praca będzie czystsza oraz szybsza ze względu na łatwo widoczne śruby i gwinty.

Preparat przydatny także przy zmywaniu innych zanieczyszczeń w samochodzie, na przykład z felg.Nie pozostawia zacieków i śladów, dzięki czemu nie jest konieczne dodatkowe czyszczenie po usunięciu najgorszych zabrudzeń.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09