Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Preparat do Konserwacji Podwozia "Baranek" 600ml

Preparat do Konserwacji Podwozia "Baranek" 600ml

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

MOJE AUTO PROFESSIONAL BARANEK to produkt na bazie bitumiczno-kauczukowej. Pozwala ochronić podwozie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją spowodowaną działaniem wilgoci, wody i soli drogowej. Znacząco zmniejsza hałas we wnętrzu samochodu dzięki elastycznej powłoce, która posiada właściwości dźwiękochłonne. Produkt w formie spreju – łatwy do bezpośredniej aplikacji, nie wymaga użycia innych narzędzi. Podwozie to element samochodu, który najprawdopodobniej koroduje najszybciej ze względu na ciągłe narażenie go na kontakt z wodą, a w zimie także z bardzo szkodliwą solą drogową. Warto też zapewnić mu ochronę przed odpryskującymi kamieniami. To wszystko można szybko osiągnąć dzięki preparatowi BARANEK. Tworzy on wytrzymałą i zarazem elastyczną powłokę, która uniemożliwi dostęp wilgoci i soli do metalowej powierzchni, dzięki czemu zapobiegnie tworzeniu się ognisk korozji. Także mniejszy hałas we wnętrzu samochodu – ze względu na brak kamieni odbijających się od twardej powierzchni – to znaczna zaleta, szczególnie jeśli często poruszamy się po trudnym terenie.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A09
Pojemność600 ml
ZastosowanieKonserwacja podwozia
Rodzajspray
EAN5905694009818
LiniaBaranek
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.