PROLOK MEDIUM 6ML do blokady śrub, średnia siła, niebieski USA - 6ml

PROLOK MEDIUM 6ML do blokady śrub ŚREDNI - 6ml
8,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
8,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajKlej
ZastosowanieZabezpieczenie gwintów
Pojemność6 ml
ProducentK2
Kod produktuB150

Opis produktu

K2 PROLOK MEDIUM jest preparatem do zabezpieczania śrub przed obluzowaniem, cechujący się średnim utwardzeniem. Produkt niezwykle przydatny w urządzeniach i mechanizmach narażonych na wibracje w trakcie pracy, które mogą luzować śruby i tym samym prowadzić nawet do ich wypadnięcia lub uszkodzenia.

Rekomendowany do użytku tam, gdzie niezbędny jest okresowy demontaż w celu przeprowadzenia napraw. Zabezpieczenie śrub w wibrujących silnikach czy mechanizmach jest koniecznością, jeśli nie chcemy, by obluzowały się one i w konsekwencji doszło do sytuacji, w której może dojść do szybkiego uszkodzenia urządzenia.

Produkt od K2 pozwala skutecznie zabezpieczyć śruby i zabezpieczyć je przed szkodliwym wpływem drgań i korozji. Demontaż jest możliwy przy pomocy narzędzi. Nie jest potrzebne stosowanie podkładek. Średnie utwardzenie przydaje się wszędzie tam, gdzie co jakiś czas niezbędne jest zdemontowanie przymocowanego elementu, na przykład przy konieczności serwisowania części lub mechanizmu.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09