Proszek do uszczelniania chłodnic - 40 ml

Proszek do uszczelniania chłodnic - 40 ml
3,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
3,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajUszczelniacz
Zastosowaniedo układu chłodzenia
Pojemność40 ml
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-064

Opis produktu

Moje Auto Proszek do uszczelniania chłodnic to szybko działający i w pełni skuteczny uszczelniacz wycieków chłodnicy. Nie zatyka przewodów ani chłodnicy, jak również nie zmniejsza stopnia chłodzenia. Może być bezpiecznie stosowany we wszystkich typach układów chłodzenia, łącznie z aluminiowymi oraz do wszystkich rodzajów płynów chłodzących. Jedno opakowanie preparatu wystarczy na układ chłodzenia o pojemności 20 litrów. Pozostawienie preparatu w układzie chłodzenia nie wpływa na jego sprawność cieplną i chroni układ przed powstawaniem kolejnych wycieków.

Produkt nie ulega przeterminowaniu.Sposób użycia


Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Proszek do uszczelniania chłodnic,
  • Płyn do chłodnic w celu ewentualnego uzupełnienia jego poziomu.

Krok 1

UZUPEŁNIJ POZIOM PŁYNU CHŁODZĄCEGO

Jeśli w zbiorniku wyrównawczym poziom płynu chłodzącego jest zbyt niski, należy najpierw go uzupełnić. Wlej płyn do chłodnic, uzupełniając zbiornik do poziomu wymaganego przez producenta auta. Poziom ten został oznaczony na zbiorniku.

Krok 2

URUCHOM SILNIK

Włącz silnik, aby lekko rozgrzać płyn w układzie chłodzenia. Wystarczy pozostawić go na biegu jałowym przez kilkanaście minut. Preparat działa na ciepłym płynie, pamiętaj jednak by go nie przegrzać, ponieważ powstanie ryzyko poparzenia!

Krok 3

ODKRĘĆ OTWÓR WLEWOWY

Po lekkim rozgrzaniu płynu należy odkręcić otwór wlewowy lub zbiornik wyrównawczy. Wykonuj to delikatnie, uważając, by nie doszło do poparzenia.

Krok 4

WSYP PROSZEK

Środek wsypujemy przez otwór wlewowy lub do zbiornika wyrównawczego. Po jego otwarciu należy wsypać do niego Moje Auto Proszek do uszczelniania chłodnic. Produkt pozwala na uszczelnienie układu chłodzenia o pojemności 20 litrów.

Krok 5

ZAMKNIJ KOREK I URUCHOM SILNIK

Po wsypaniu proszku należy natychmiast zamknąć korek wlewu lub zbiornika i uruchomić silnik. Po włączeniu silnika pozostaw go na około 15-20 minut na biegu jałowym. W tym czasie dojdzie do uszczelnienia wycieków. Jeśli mimo upływu czasu wycieki wciąż się pojawiają, oznacza to, że nieszczelność jest duża i wymaga naprawy w warsztacie.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09