Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Proszek do uszczelniania chłodnic - 40 ml

Zostały tylko 5 sztuki

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Preparat jest proszkiem służącym do uszczelniania układów chłodniczych. Szybki i skuteczny w działaniu, możliwy do stosowania we wszystkich układach chłodzenia, niezależnie od konstrukcji i płynu chłodzącego. Pojedyncze opakowanie pozwala uszczelnić układ o pojemności do 20 litrów. Odpowiedni do doraźnego naprawiania chłodnicy. Preparat jest przede wszystkim bardzo tanim i skutecznym rozwiązaniem problemu mikrowycieków, które mogą pojawić się w naszym samochodzie. Bardzo szybkie i łatwe użycie jest dodatkową zaletą – nie potrzebujemy dostępu do specjalistycznych narzędzi, by uszczelnić układ. Nie ma też ryzyko o użycie zbyt dużej ilości preparatu. Niewykorzystane drobiny będą obecne w układzie i zapewnią szczelność w wypadku wystąpienia kolejnych uszkodzeń. To doskonała propozycja przede wszystkim dla posiadaczy starszych samochodów, których chłodnice mogą nie być w idealnym stanie. Proszek pomoże zachować im dłużej sprawność, a tym samym poprawić pracę układu i warunki eksploatacji silnika.
Więcej informacji
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-064
Pojemność40 ml
Zastosowaniedo układu chłodzenia
RodzajUszczelniacz
EAN5905694002505
LiniaProszek do chłodnic
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.