Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Smar Ceramiczny Wysokotemperaturowy 400ml

Smar Ceramiczny Wysokotemperaturowy 400ml

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

CERAMIC GREASE jest wysokotemperaturowym smarem ceramicznym, odpornym na ekstremalne temperatury do 1400°C. Odporny na działanie kwasów oraz wody. Dobrze sprawdza się przy zabezpieczaniu połączeń mechanicznych przed zapiekaniem. Przeznaczony do elementów pracujących pod dużym obciążeniem i narażonych na nieprzyjazne warunki pracy. Przydatny zarówno w przemyśle, jak i motoryzacji. Tradycyjne smary nie poradzą sobie w częściach lub elementach, które narażone są na działanie temperatur rzędu kilkuset stopni. Tutaj trzeba stosować już produkty takie jak smary ceramiczne. CERAMIS GREASE nie tylko charakteryzuje się ekstremalną odpornością temperaturową, ale też niestraszna mu woda czy kwasy lub duże obciążenia. Dzięki temu doskonale zmniejsza tarcie w bardzo obciążonych elementach, wydatnie zwiększając ich niezawodność i przedłużając żywotność. Idealnie nadaje się do zabezpieczania śrub przed późniejszym zapiekaniem – zapobiegając problemom z ich odkręceniem.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A27
Pojemność400 ml
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Rodzajspray
EAN5905694011408
LiniaSmar cenramiczny
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.