Smar do łańcucha smar do łańcuchów - 500ml

Smar do łańcucha smar do łańcuchów - 500ml
21,20 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
21,20 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajsmar
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Pojemność400 ml
ProducentK2
Kod produktuW140

Opis produktu

Wysokiej jakości nowoczesny smar w aerozolu. Wysokowydajny, przedłuża żywotność łańcucha nawet dwukrotnie. Doskonale nadaje się do smarowania wszystkich typów łańcuchów, zarówno rowerowych, motocyklowych, jak i pił oraz maszyn przemysłowych.

Chroni przed korozją, zapewnia bardzo dobrą ochronę przed tarciem. Bardzo dobrze przylega do powierzchni, na której został zaaplikowany, gwarantując długą i skuteczną ochronę. Smar K2 jest przeznaczony do konserwacji wszelkiego typu łańcuchów – zarówno tych w maszynach przemysłowych, jak i motocyklach czy nawet rowerach. Zdecydowanie zmniejsza tarcie, szczególnie istotne w tego typu częściach, wydłużając żywotność i poprawiając warunki pracy.

Chroni także przed szkodliwym działaniem wody i powstawaniem rdzy. Doskonała przyczepność gwarantuje długą i skuteczną ochronę. Znacząco oddali w czasie konieczność ponownej konserwacji sprzętu.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09