Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Smar Silikonowy 400ml

Zostały tylko 5 sztuki

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Smar silikonowy o bardzo dobrej penetracji. Przeznaczony do konserwacji między innymi zatrzasków okien i drzwi, węży gumowych, uszczelek gumowych, zawiasów. Bardzo dobrze nadaje się do konserwowania części gumowych i zapobiegania ich zamarzaniu lub wysychaniu. Odporny na niskie i wysokie temperatury oraz działanie wody. W zimie pozwala na zapobiegnięcie przymarzaniu uszczelek w drzwiach samochodowych. Wyposażony w wygodny aplikator. Smar silikonowy znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na niewielkim tarciu i zabezpieczeniu powierzchni między innymi przed działaniem wody. Jego dużą zaletą jest też możliwość chronienia gumowych powierzchni, szczególnie narażonych na szkodliwy wpływ niskich i wysokich temperatur. Oprócz tego zapewnia oczywiście dobre właściwości smarne i antykorozyjne. Znajdzie zastosowanie w motoryzacji, warsztacie i w domu.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A08
Pojemność400 ml
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Rodzajspray
EAN5905694009801
LiniaSmar silikonowy
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.