Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Środek do Zabezpieczenia gwintów Czerwony - Trwały 10 ml

Środek do Zabezpieczenia gwintów Czerwony - Trwały 10 ml

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Preparat o wysokiej trwałości służący zabezpieczaniu gwintów przed poluzowaniem spowodowanym drganiem elementu. Szczególnie użyteczny przy zabezpieczaniu silników, pomp czy innych mechanizmów z elementami mechanicznymi. Możliwy do stosowania także na innych, mniej aktywnych metalach (aluminium, cynk czy stal nierdzewna). Pełny efekt osiągany jest po 24 godzinach. Zaleca się stosowanie preparatu do części, których regularny demontaż nie jest wymagany. Bardzo duża tolerancja temperatury preparatu, w zakresie od -54°C do +149°C, pozwala na używanie go w mechanizmach pracujących w bardziej wymagających warunkach. Nie ma obawy, że siarczysty mróz czy duża ilość ciepła rozpuszczą środek zabezpieczający, a tym samym narażą śruby na obluzowanie. Producent zaleca zabezpieczanie śrub o średnicy od M6 do M25. Demontaż możliwy jest tylko po zerwaniu śruby (moment zerwania dla śruby M10: 22 Nm) lub podgrzaniu miejscowym powyżej 150°C. Wyklucza to możliwość przypadkowego poluzowania połączenia.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A15
ZastosowanieZabezpieczenie gwintu
RodzajKlej
EAN5905694010050
LiniaŚrodek do zabezpieczenia gwintów czerwony
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.