Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Środek do Zabezpieczenia gwintów Czerwony - Trwały 6ml

Środek do Zabezpieczenia gwintów Czerwony - Trwały 6ml

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Środek zabezpieczający gwinty przed poluzowaniem. Stosowany do śrub w elementach i częściach narażonych na wibracje lub drgania, takich jak silniki czy obudowy pomp. Zapewnia wysoką trwałość utwardzenia już po około dwudziestu minutach, pełne utwardzenie następuje po upływie 24 godzin. Zalecany do stosowania w elementach, które nie potrzebują częstego demontażu. Produkt zabezpiecza śruby przed poluzowaniem w wyniku wibracji – a tym samym przed ich wypadnięciem i narażeniem mechanizmu lub urządzenia na zniszczenie. Zalecana średnica gwintów do zabezpieczenia to od M6 do M25. Wysoka odporność na temperatury i trwałość połączenia sprawiają, że niemożliwe jest przypadkowy demontaż bez użycia odpowiednich narzędzi lub wcześniejszego miejscowego podgrzania do temperatury powyżej +150°C. Możliwe także zabezpieczanie gwintów w elementach wykonanych z mniej aktywnych metali, takich jak aluminium, stopy aluminium czy stal nierdzewna. Moment zerwania dla śruby M10: 22 Nm. Zabezpiecza śruby przed rdzewieniem.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A89
Pojemność6 ml
ZastosowanieZabezpieczenie gwintu
RodzajKlej
EAN5905694015116
LiniaŚrodek do zabezpieczenia gwintów czerwony
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.