Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Środek do Zabezpieczenia gwintów Niebieski - Średni 6ml

Zostały tylko 5 sztuki

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Środek przeznaczony do zabezpieczenia gwintów przed poluzowaniem w wyniku drgań elementu. Cechuje się dużą odpornością na temperaturę (od -54°C do +149°C) oraz szybkim działaniem. Pierwsze efekty utwardzenia pojawiają się po około dwudziestu minutach, na pełny efekt należy poczekać 24 godziny. Produkt gwarantuje średnią trwałość utwardzenia. Preparat znajdzie zastosowanie przede wszystkim w maszynach lub elementach, które narażone są na drgania podczas pracy. Są to na przykład silniki lub pompy – obluzowanie śrub w wyniku wibracji może w najgorszym wypadku skutkować nawet uszkodzeniem mechanizmu. Produkt pozwala zminimalizować takie ryzyko. Nadaje się do utwardzania gwintów w mechanizmach, które muszą być często demontowane ze względu na konieczność serwisu. Zalecana średnica śrub do zabezpieczania to: M6 do M20. Możliwe stosowanie także na mniej aktywnych powierzchniach, takich jak aluminium, stopy aluminium czy stal nierdzewna. Łatwy demontaż przy użyciu narzędzi ręcznych. Moment zerwania dla śruby M10: 20 Nm.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A88
Pojemność6 ml
ZastosowanieZabezpieczenie gwintu
RodzajKlej
EAN5905694015109
LiniaŚrodek do zabezpieczenia gwintów niebieski
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.