Środek do Zabezpieczenia gwintów Niebieski - Średni 6ml

Środek do Zabezpieczenia gwintów Niebieski - Średni 6ml
8,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
8,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajKlej
ZastosowanieZabezpieczenie gwintu
Pojemność6 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A88

Opis produktu

Środek przeznaczony do zabezpieczenia gwintów przed poluzowaniem w wyniku drgań elementu. Cechuje się dużą odpornością na temperaturę (od -54°C do +149°C) oraz szybkim działaniem. Pierwsze efekty utwardzenia pojawiają się po około dwudziestu minutach, na pełny efekt należy poczekać 24 godziny.

Produkt gwarantuje średnią trwałość utwardzenia. Preparat znajdzie zastosowanie przede wszystkim w maszynach lub elementach, które narażone są na drgania podczas pracy. Są to na przykład silniki lub pompy – obluzowanie śrub w wyniku wibracji może w najgorszym wypadku skutkować nawet uszkodzeniem mechanizmu. Produkt pozwala zminimalizować takie ryzyko.

Nadaje się do utwardzania gwintów w mechanizmach, które muszą być często demontowane ze względu na konieczność serwisu. Zalecana średnica śrub do zabezpieczania to: M6 do M20. Możliwe stosowanie także na mniej aktywnych powierzchniach, takich jak aluminium, stopy aluminium czy stal nierdzewna. Łatwy demontaż przy użyciu narzędzi ręcznych. Moment zerwania dla śruby M10: 20 Nm.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09