TIRE DOCTOR 400 do awaryjnych napraw opon, uszczelnia, pompuje - 400ml

TIRE DOCTOR 400 do awaryjnych napraw opon - 400ml

20,70 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
20,70 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajkoło zapasowe
Zastosowanienaprawa opon
Pojemność400 ml
ProducentK2
Kod produktuB310

Opis produktu

SZYBKO POMPUJE I SKUTECZNIE USZCZELNIA:  K2 Tire Doktor szybko i skutecznie pompuje i uszczelnia przebite opony - tymczasowa naprawa bez demontażu i użycia narzędzi. Aerozol pompuje oponę, a specjalna lateksowa formuła uszczelnia dziurę. Preparat nie wpływa na wyważenie koła.

BEZ DEMONTAŻU I NARZĘDZI Bardzo pomocny w nieoczekiwanych sytuacjach. Pozwala uniknąć konieczności uciążliwej zmiany uszkodzonego koła na zapasowe. Produkt niezbędny w bagażniku każdego auta.

BEZPIECZNY DLA OPON Preparat nie niszczy opon i jest łatwy do późniejszego usunięcia w warsztacie wulkanizacyjnym.


SPOSÓB UŻYCIA:

1.  Jeżeli to możliwe, usunąć przedmiot, który spowodował przebicie. Obrócić oponę aż zawór znajdzie się w pozycji pionowej .

2.  Solidnie wkręcić końcówkę wężyka w zawór opony. Trzymać puszkę w pozycji pionowej, podnieść nasadkę i nacisnąć.W ciągu minuty opona zostanie uszczelniona i napompowana.

3.  Wykorzystać całą zawartość puszki. Odłączyć wężyk. Od razu uruchomić samochód i przejechać ok. 5km nie przekraczając 35km/h.

4.  Uszczelniacz rozprzestrzeni się po całej oponie. Ponownie sprawdzić ciśnienie w oponie.


Uwaga: Nie stosować w przypadku dużych dziur, zniszczeń opony lub gdy spadnie z obręczy. Jak najszybciej udać się do warsztatu w celu ostatecznej naprawy. Poinformować mechanika, że w oponie znajduje się łatwopalny gaz. Przed wykonaniem faktycznej naprawy opona musi zostać trzykrotnie opróżniona i napełniona, aż do całkowitego usunięcia łatwopalnej substancji. 

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09